hotele

Informacje o serwisie

O nas


Szanowni Państwo,

Witamy na stronie www.Hotele-Online.pl

Od 2001 roku Hotele.pl oferuje najlepszy wybór hoteli i noclegów w całej Polsce. Każdego dnia zapewniamy naszym klientom szeroki i różnorodny typ zakwaterowania - od małych hoteli rodzinnych w górach czy nad morzem, po duże hotele sieciowe w największych miastach w Polsce.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i korporacyjnych oraz hotele

Akceptujemy różnorodne formy zgłaszania zamówień. Zarówno przez stronę WWW lub email, jak również przez telefon czy fax. Nasze bazy danych aktualizowane są 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku, a Biuro Obsługi Klienta/Call Center jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-19.00

Korzyści dla gości
System rezerwacji online zbudowany w oparciu o doświadczenia największych systemów tego typu zarówno w USA jak i w Europie, charakteryzuje się prostotą obsługi, szybkością oraz intuicyjnym sposobem dokonywania rezerwacji. Jednak jego największą zaletą są oczywiście ceny prezentowanych w nim usług.

"Pozycję lidera na rynku usług noclegowych w Polsce osięgnęliśmy oferując ceny do 55% niższe od cen oferowanych bezpośrednio przez hotele"


Bezpieczeństwo
Aby świadczone przez Hotele-Online.pl usługi były spełniały najwyższe wymagania, eTravel S.A. - właściciel portalu Hotele.pl współpracuje z eCard S.A. Płatność za dokonywane rezerwacje za pomocą karty kredytowej umożliwia i zabezpiecza ta właśnie firma dając gwarancje całkowitego bezpieczeństwa Państwa danych.

Dbamy o wysoką jakość usług, szybką i dyskretną obsługę, a nasz główny atut, to wspomniane już atrakcyjne ceny oraz dogodne dla Klientów formy rozliczeń i terminy płatności.

Więcej informacji na temat prezentowanej oferty udzielą Państwu profesjonalni konsultanci Biura Obsługi Klienta Hotele-Online.pl

Zapraszamy.02-305 Warszawa
Aleje Jerozolimskie 142B

Biuro Obsługi Klienta/Call Center
poniedziałek - piątek: 9.00-19.00
INFOLINIA:

tel.: +48 (22) 492 77 77