Hotel Wodnik

hotele
Hotel Wodnik
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Bełchatów > Wodnik

Wodnik

  StandardStandardStandardStandardStandard
Miejscowość Słok k. Bełchatowa 3, 97-413 Bełchatów
Galeria zdjęć
Hotel Wodnik Bełchatów
Zdjęcie Wodnik
Zdjęcie Wodnik
Zdjęcie Wodnik
Zdjęcie Wodnik
Zdjęcie Wodnik
Zdjęcie Wodnik
Zdjęcie Wodnik
Zdjęcie Wodnik
Zdjęcie Wodnik
Zdjęcie Wodnik
Zdjęcie Wodnik
Zdjęcie Wodnik
Położenie hotelu
Nad samym brzegiem czystych wód zalewu Słok, w otoczeniu pięknej zieleni pachnących, sosnowych lasów, wkomponowany jest hotel 'Wodnik'. Dzięki otaczającej przyrodzie, każdy Gość hotelu znajdzie chwilę na wyciszenie i doskonałe warunki do relaksu, jak również spokojnej pracy. Dogodne połączenia drogowe oraz odległość 10 minut jazdy od trasy Katowice-Warszawa i Wrocław-Warszawa, jak również położenie w samym centrum Polski, sprzyjają organizacji spotkań firmowych nawet dla tych firm, których przedstawicielstwa rozmieszczone są w odległych krańcach kraju.
Warunki zakwaterowania
W hotelu czeka na Państwa 350 wygodnych łóżek w 195 jedno- i dwuosobowych pokojach oraz apartamentach. Nasze czyste i przytulne pokoje wyposażone są w szerokie wygodne łóżka, łazienki z prysznicami lub wannami, 20 calowe telewizory, radia, telefon i Internet (w 75% pokojach stałe łącze światłowodowe).
Wyposażenie hotelu
Po trudach intensywnych szkoleń, czy konferencji każdy z naszych Gości, udając się na spacer brzegiem czystego zalewu wśród szumu sosen, może zapomnieć nie tylko o pracowitym dniu, ale także o gwarze i pośpiechu dnia codziennego. Dodatkowym balsamem dla duszy i ciała będzie oferta centrum rekreacyjnego, gdzie Goście mogą skorzystać z 25-metrowego basenu, 100-metrowej zjeżdżalni, sauny suchej i parowej, solarium, siłowni i jacuzzi. W pogodne dni do dyspozycji są także wypożyczalnia sprzętu wodnego, rowery, dwa boiska do piłki plażowej, dwa korty z powierzchnią tartanową oraz boisko do piłki nożnej.
Oferta gastronomiczna
Do dyspozycji naszych Gości oddajemy dwie sale restauracyjne - *Zielona* na 140 osób i *Pastelowa* na 90 osób oraz trzy salki klubowe - *Seledynowa* na 30 osób, *Pistacjowa* na 20 osób i *Miodowa* na 40 osób, drink bar, kawiarnie przy basenie i klub nocny dla około 30 osób. Obok hotelu, wśród drzew znajdują się także dwa ogródki grillowe, w których organizujemy różnego rodzaju imprezy plenerowe i biesiady dla blisko 350 osób. Biesiadowanie w ogródku, na świeżym powietrzu może uatrakcyjnić kapela regionalna, czy tez występ artystyczny zgodny z upodobaniem naszych Gości, zaś specjalnie przygotowany teren umożliwia zorganizowanie zabaw tanecznych czy tez zawodów sportowych.Oferujemy również obsługę cateringową imprez odbywających się w miejscu wskazanym przez zamawiającego.
*Restauracje* Restauracje 'Hotelu Wodnik' mogą pomieścić 350 osób. Profesjonalna i dyskretna obsługa, to obok świetnej kuchni, najważniejsze atuty restauracji. Niepowtarzalna atmosfera, nastrojowe wnętrza i muzyka - taka jaką chcesz!
Zaplecze konferencyjne
Naszym Gościom oferujemy 12 sal konferencyjnych łącznie dla 700 osób, które są wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny oraz sieć komputerową. Dogodne warunki konferencji udaje nam się stworzyć nie tylko dzięki bardzo dobrej infrastrukturze, ale też dzięki wspaniałej otaczającej hotel przyrodzie i przede wszystkim dzięki życzliwemu i fachowemu personelowi.
Standardowe wyposażenie każdej sali konferencyjnej: rzutnik pisma, ekran, flipchart z mazakami i papierem, TV + video, nagłośnienie na dużych salach.
Hotel Wodnik