Hotel Gromada Busko Zdrój

hotele
Hotel Gromada Busko Zdrój
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Busko Zdrój > Gromada Busko Zdrój

Gromada Busko Zdrój

  StandardStandardStandardStandardStandard
Ul. Waryńskiego 10, 28-100 Busko Zdrój
Galeria zdjęć
Hotel Gromada Busko Zdrój Busko Zdrój
Zdjęcie Gromada Busko Zdrój
Zdjęcie Gromada Busko Zdrój
Zdjęcie Gromada Busko Zdrój
Zdjęcie Gromada Busko Zdrój
Zdjęcie Gromada Busko Zdrój
Zdjęcie Gromada Busko Zdrój
Zdjęcie Gromada Busko Zdrój
Zdjęcie Gromada Busko Zdrój
Zdjęcie Gromada Busko Zdrój
Zdjęcie Gromada Busko Zdrój
Zdjęcie Gromada Busko Zdrój
Zdjęcie Gromada Busko Zdrój
Zdjęcie Gromada Busko Zdrój
Zdjęcie Gromada Busko Zdrój
Zdjęcie Gromada Busko Zdrój
Położenie hotelu
Hotel Gromada położony jest w cichej części zdrojowej Buska przy zabytkowym Parku Zdrojowym pełnym romantycznych zakątków i tuż obok urokliwego, nowo powstałego parku z licznymi alejkami i piękną roślinnością. Hotel zlokalizowany jest w pobliżu licznych obiektów sanatoryjnych gdzie można korzystać z bogatej gamy dobroczynnych zabiegów leczniczych. Ze względu na bliskie położenie licznych obiektów sportowych (kort tenisowy, stadion hala sportowa, pływalnia) hotel jest idealnym miejscem dla osób aktywnych. Czas uprzyjemni również spacer po Parku Zdrojowym, kino, bądź wycieczka rowerowa (własna wypożyczalnia rowerów) w piękne okolice Buska - Zdroju. Z hotelu można szybko dostać się do najważniejszych zabytków i atrakcji turystycznych regionu, przez co hotel jest idealną bazą wypadową dla chcących poznawać uroki Ponidzia.
Odległość od dworca PKS – 2 km, odległość sklepów – 300 m, odległość od centrum miasta – 2 km, odległość od zbiornika wodnego – 4 km.
Warunki zakwaterowania
Hotel jest doskonałym miejscem dla ludzi ceniących sobie komfort i ciszę... dla chcących poznać nieskażoną przyrodę i zaznać dobrodziejstwa kąpieli leczniczych z naturalnych źródeł siarczkowych...
Cichy hotel jest idealny dla osób poszukujących ciszy i spokoju z dala od zgiełku i dużych skupisk ludzkich. Duże, przestronne, komfortowo wyposażone pokoje tworzą wyjątkową atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi. W hotelu można odnaleźć najlepszą cząstkę kurortu - serdeczną gościnność, niepowtarzalny klimat, rodzinna atmosferę i doskonałą kuchnię.
Hotel dysponuje 49 pokojami 1 - osobowymi, 2 - osobowymi (z możliwością rozłożenia dostawki dla trzeciej osoby) oraz 3 apartamentami. Pokoje zostały przygotowane zgodnie z naszym nadrzędnym celem, którym jest zaspokojenie nawet najbardziej wymagających gości, dlatego wszystkie pokoje posiadają wygodne, nowoczesne meble. Każdy gość ma do dyspozycji łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym.
Do dyspozycji gości jest również: restauracja, kawiarnia drink bar, parking bezpłatny (zamykany na noc, niestrzeżony), winda, sala konferencyjna oraz recepcja hotelu czynna 24h/ dobę.
Wyposażenie hotelu
- Internet Wi-Fi na terenie całego obiektu
- bezpłatna wypożyczalnia rowerów oraz kijków do Nordic Walkingu
- akceptujemy karty płatnicze
- kawiarnia
- winda
- podjazd dla osób niepełnosprawnych
- recepcja czynna 24 h
- restauracja
Oferta gastronomiczna
Charakter restauracji określa klasyczny wystrój (kapitalny remont restauracji 2 lata temu) oraz proponowane menu, które zawiera dania kuchni regionalnej, tradycyjne polskie potrawy oraz wyśmienite posiłki kuchni europejskiej.
W kawiarni mogą Państwo odpocząć i skosztować pysznych ciast, deserów oraz wyśmienitej kawy. W ogródku letnim obok hotelu można zaczerpnąć lekkiego, czystego buskiego powietrza oraz przyjemnie spędzić czas nad szklanką napoju, czy kawy.
Nasze wszystkie potrawy, przyrządzane są z najwyższą dbałością o sztukę kulinarną i zachwycą każdego smakosza.
Zaplecze konferencyjne
W hotelu znajduje się sala konferencyjna, w której można zorganizować spotkanie dla ok. 50 osób. Sala konferencyjna mieści się na parterze i jest wyposażona w flipchart wraz z pisakami i papierem, rzutnik folii. Na miejscu można również skorzystać z ksero, drukarki, czy faxu.
Podczas szkolenia zapewniamy wyżywienie (przerwy kawowe, lunche, obiady, itp), natomiast w czasie wolnym możemy zorganizować dla Państwa dowolną imprezę integracyjną ,czy zajęcia: poczynając od dyskoteki z DJ po zabiegi relaksująco – upiększające. Możemy również dopasować nasze usługi do zaproponowanego przez Państwa budżetu. Dołożymy wszelkich starań dla stworzenia odpowiedniej atmosfery i oprawy dla efektywnego realizacji Państwa spotkań.
Hotel Gromada Busko Zdrój