Hotel Senator Katowice

hotele
Hotel Senator Katowice
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Katowice > Senator Katowice

Senator Katowice

  inne
Ul. 1-go maja 3, 40-224 Katowice
Galeria zdjęć
Hotel Senator Katowice Katowice
Zdjęcie Senator Katowice
Zdjęcie Senator Katowice
Zdjęcie Senator Katowice
Zdjęcie Senator Katowice
Zdjęcie Senator Katowice
Zdjęcie Senator Katowice
Zdjęcie Senator Katowice
Zdjęcie Senator Katowice
Zdjęcie Senator Katowice
Zdjęcie Senator Katowice
Zdjęcie Senator Katowice
Zdjęcie Senator Katowice
Zdjęcie Senator Katowice
Zdjęcie Senator Katowice
Zdjęcie Senator Katowice
Położenie hotelu
Senator położony jest w centrum miasta Katowice, z doskonałym dojazdem do tras wylotowych w kierunkach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Bielsko-Biała.
Niedaleko znajdują się zarówno wszystkie wyższe uczelnie, m.in. Akademia Ekonomiczna, Uniwersytet Śląski oraz Politechnika jak i obiekty kulturalno – rozrywkowe, takie jak Teatr Śląski, Muzeum Śląskie, kina, galerie oraz Hala Widowiskowo Sportowa „Spodek”.
Warunki zakwaterowania
Pragnąc jak najlepiej dostosować swoją ofertę do potrzeb i wymagań Naszych Gości, modernizując wnętrze Senatora, przygotowaliśmy dla Państwa niezwykle wygodne, funkcjonalne, ładnie urządzone i przytulne pokoje. Do Państwa dyspozycji oddajemy 96 miejsc noclegowych w pokojach 2-osobowych. Każdy z pokoi posiada własną łazienkę, znajduje się w nim telewizor, telefon z bezpośrednią linią telefoniczną oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Dla gości szczególnie ceniących wygodę i komfort przygotowaliśmy także nasz reprezentacyjny i luksusowy apartament biznesowy "Senator". Apartament jest wydzieloną częścią ostatniego piętra naszego obiektu, zapewniającą najwyższy komfort i spełniającą szczególne oczekiwania Naszych Gości. Dysponuje własnym, w pełni profesjonalnym barem. Stwarza nie tylko warunki do biznesowej pracy czy spotkań, ale jednocześnie zapewnia najwyższy komfort odpoczynku Naszego Gościa w stylowej sypialni połączonej z luksusowym salonem łazienkowym oraz w odrębnym aneksie klubowo-telewizyjnym. Wyposażając salon łazienkowy, zadbaliśmy o najlepszą jakość urządzeń łazienkowych, starając się stworzyć dogodne warunki dla osiągnięcia relaksu w kąpieli. Dlatego dziś zapraszając do apartamentu, mamy nadzieję sprostać najwyższym nawet wymaganiom Naszego Gościa.
Wyposażenie hotelu
Dla zmotoryzowanych Gości przewidziany jest bezpłatny parking dozorowany.
Oferta gastronomiczna
Przytulne wnętrze Restauracji "Senator", czynnej w godzinach 14.00 – 22.00, zaprasza do skorzystania ze specjałów naszej kuchni. Oferujemy Państwu szeroki wybór potraw śląskich, polskich oraz dań kuchni światowej. Ponadto zdradzimy nasz sekret i hobby zarazem. Na Państwa specjalne życzenie jesteśmy gotowi zastawić stół stylowy, podkreślający piękno tej chwili, której oprawę zechcecie Państwo powierzyć naszej trosce. Możemy przenieść Państwa do dawnej szlachetnej epoki gdy zasiądziecie za naszym firmowym stołem senatorskim, wykwintnie i z przepychem ubrać stół weselny. Bogato zastawiony bufet śniadaniowy, czynny codziennie w godzinach 7.00 – 10.30 pozwoli miło i syto zacząć każdy dzień. Natomiast do gustownie urządzonej Kawiarni zapraszamy na kawę, lampkę wina i pyszny deser.
Zaplecze konferencyjne
Nasza doskonale przystosowana, klimatyzowana sala pozwoli Państwu zarówno przeprowadzić ważne posiedzenie, jak i zorganizować świetne przyjęcie czy bankiet. Na życzenie Gości wynajmowane pomieszczenia są dekorowane stosownie do okazji, we wszystkich przypadkach zapewniamy doskonałe zaplecze kulinarne, którego menu dostosowywane jest do indywidualnego życzenia Gości.
Sala wynajmowana w celu przeprowadzenia szkolenia czy konferencji wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt - rzutnik, nagłośnienie, flipchart, ekran, VCR itd., którego cena wliczona jest w cenę wynajmu sali. Zapraszamy serdecznie zapewniając miły wypoczynek i profesjonalną obsługę.
Hotel Senator Katowice