Hotel Trawa

hotele
Hotel Trawa
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Koszalin > Trawa

Trawa

  StandardStandardStandardStandardStandard
Miejscowość Stare Bielice 7A, 76-039 Koszalin
Galeria zdjęć
Hotel Trawa Koszalin
Zdjęcie Trawa
Zdjęcie Trawa
Zdjęcie Trawa
Zdjęcie Trawa
Zdjęcie Trawa
Położenie hotelu
"Trawa Hotel" usytuowany jest w odległości 5 minut od centrum Koszalina, przy trasie E28 (6) Gdańsk - Szczecin w miejscowości Stare Bielice. Posiadamy korzystne położenie ze względu na tranzyt drogowy, a także niewielką odległość do miejscowości nadmorskich i czystych plaż Bałtyku.
Warunki zakwaterowania
Trawa Hotel" cieszy się uznaniem i zaufaniem wielu Gości. Gwarancję wysokiego poziomu i kultury świadczonych usług potwierdza kategoryzacja rekomendująca nasz hotel do standardu "trzech gwiazdek". "Trawa Hotel" znakomicie spełnia oczekiwania gości indywidualnych i w zorganizowanych grupach, gdyż posiada obszerne, monitorowane parkingi, przystosowane do przyjęcia wielu samochodów osobowych oraz autokarów. Po przekroczeniu naszego progu pierwszy uśmiech i gościnne powitanie napotkają Państwo w Recepcji. Tutaj profesjonalna obsługa pomoże Państwu sprawnie dokonać wszelkich formalności, aby już po chwili zaczerpnąć relaksu po podróży w jednym z naszych przytulnie urządzonych pokoi.
Wyposażenie hotelu
"Trawa Hotel" to nowoczesny obiekt, dysponujący przytulnymi pokojami, urządzonymi komfortowo tak, aby dać Państwu możliwość regeneracji sił i wypoczynku z możliwością korzystania z naszego room service. "Trawa Hotel" dysponuje 50-cioma miejscami noclegowymi. Dla wygody naszych gości wszystkie pokoje wyposażyliśmy w łazienki z prysznicami, TV-SAT, telefon z możliwością połączenia z internetem. Apartamenty dwuizbowe posiadają balkon, dwa telewizory, minibarek, office room (miejsce do pracy). Dysponujemy także przestronnym pokojem dla osób niepełnosprawnych, który prócz wielu wygód posiada wannę z hydromasażem.
Oferta gastronomiczna
Część gastronomiczna hotelu obejmuje restaurację z 80-cioma miejscami konsumpcyjnymi, w której Szef Kuchni oferuje dania regionalne oraz specjały z różnych stron świata. Na Państwa życzenie możemy skomponować specjalne menu. Karcie dań towarzyszy karta win z wyszukanymi gatunkami z całego świata. Wieczorami zapraszamy na chwile odprężenia w naszym drink-barze. Dysponujemy także kawiarnią z kominkiem, w której przytulna atmosfera pozwala zachować dyskrecję i intymność towarzyszącą spotkaniom w gronie bliskich. W letnie wieczory zapraszamy do ogródka położonego w otoczeniu malowniczych oczek wodnych. To idealne miejsce do organizacji grill-party, ognisk, biesiad czy pikników.
Zaplecze konferencyjne
Posiadamy SALĘ KONFERENCYJNĄ z pełnym wyposażeniem multimedialnym.
Wypoczynek w hotelu
Trawa Hotel" to nie tylko doskonałe miejsce noclegowe i wyszukana kuchnia. Jeśli chcieliby Państwo wypoczywać w sposób aktywny serdecznie polecamy skorzystanie z: kortu tenisowego z oświetleniem (z wypożyczalnią sprzętu), sauny, krytego basenu. Dysponujemy także pokojem wyposażonym w dwuosobową wannę z hydromasażem. Dzieciom zapewniamy miejsce do zabaw na świeżym powietrzu. Posiadamy mikrobus do wynajęcia wraz z kierowcą. Aqua Relax w "Trawa Hotel" obejmuje: brodzik dla dzieci, pływalnię, masaż wodny, "wodospad", saunę, zestawy wypoczynkowe. Zapraszamy również do przyległej do basenu kawiarenki. Doskonale nadaje się ona do organizacji przyjęć urodzinowych dla dzieci.
Informacje dodatkowe
Dysponujemy INTERNETEM BEZPRZEWODOWYM na terenie całego obiektu.
Hotel Trawa