Hotel Hibiskus

hotele
Hotel Hibiskus
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Boguchwała > Hibiskus

Hibiskus

  StandardStandardStandardStandardStandard
Miejscowość Zarzecze 19, 36-040 Boguchwała
Galeria zdjęć
Hotel Hibiskus Boguchwała
Zdjęcie Hibiskus
Zdjęcie Hibiskus
Zdjęcie Hibiskus
Zdjęcie Hibiskus
Zdjęcie Hibiskus
Zdjęcie Hibiskus
Zdjęcie Hibiskus
Zdjęcie Hibiskus
Zdjęcie Hibiskus
Zdjęcie Hibiskus
Położenie hotelu
Hotel & Restauracja Hibiskus to obiekt położony bezpośrednio przy drodze krajowej nr 9, na trasie Rzeszów-Barwinek (10 km od Rzeszowa).
Warunki zakwaterowania
Hotel dysponuje 44 miejscami noclegowymi w pokojach 1,2,3,4-osobowych o wysokim standardzie, z pełnym węzłem sanitarnym oraz restauracją i salą balową mogącą pomieścić 200 osób. Pokoje w Hotelu Hibiskus zawsze są perfekcyjnie przygotowane do przyjęcia gości. Wszystkie nasze pokoje hotelowe wyposażone są w telewizor LCD i telefon, a także w bezprzewodowy internet. Całodobowa recepcja w każdej chwili jest do dyspozycji gości hotelowych.
Oferta gastronomiczna
Restauracja Hibiskus to zwłaszcza smaczna kuchnia. Zawsze świeże produkty i przepyszne potrawy są naszą wizytówką. Restauracja bardzo szybko stała się miejscem rozpoznawalnym ze względu na znakomitą kuchnię i przyjemne wnętrza. Głęboko wierzymy , że choć jakość broni się sama należy nieustannie ją podwyższać, nie spoczywając na laurach.
Zaplecze konferencyjne
Z dala od zgiełku miasta Hotel Hibiskus oferuje kompletnie wyposażoną salę konferencyjną. Profesjonalna obsługa oraz wyśmienita kuchnia hotelowej restauracji, czynią ofertę konferencyjną hotelu Hibiskus wyjątkową.
Aby wyprzedzić oczekiwania naszych gości wyposażyliśmy salę konferencyjną w ekran, flipchart oraz rzutnik multimedialny. W całym hotelu oferujemy bezpłatny dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu. Na dłuższe spotkania, na których nie może zabraknąć poczęstunku przygotowaliśmy szeroką ofertę przerw kawowych, lunchy lub obiadów, zapewniając szybki i sprawny catering.
Hotel Hibiskus