Hotel Agat

hotele
Hotel Agat
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Bydgoszcz > Agat

Agat

  StandardStandardStandardStandardStandard
Ul. Nad Torem 17, 85-409 Bydgoszcz
Galeria zdjęć
Hotel Agat Bydgoszcz
Zdjęcie Agat
Zdjęcie Agat
Zdjęcie Agat
Zdjęcie Agat
Zdjęcie Agat
Zdjęcie Agat
Zdjęcie Agat
Zdjęcie Agat
Zdjęcie Agat
Zdjęcie Agat
Zdjęcie Agat
Zdjęcie Agat
Zdjęcie Agat
Położenie hotelu
Hotel Agat** mieści się w bydgoskiej dzielnicy Czyżkówko, około 3500 m od Dworca PKP (dojazd komunikacją miejską linii 51 i 58) przy trasie wylotowej na Koszalin.
Warunki zakwaterowania
Hotel oferuje Państwu pokoje o standardzie **, każdy wyposażony w łazienkę z prysznicem, telewizor, tv-sat zbiorczą, telefon, internet bezprzewodowy. Dostępne są także pokoje o podwyższonym standardzie oferujące dodatkowo m.in. drobny sprzęt fitness, np. steper, rowerek itp. Dla gości zagranicznych w pokojach o podwyższonym standardzie znajdują się także tunery satelitarne do samodzielnego wybierania ojczystego języka (Chiny, Włochy).
Wyposażenie hotelu
Hotel zapewnia bezpłatny parking, dozorowany przez pracownika hotelu (ochrona fizyczna) w godzinach nocnych 22-6. Codziennie bezpłatnie: bezprzewodowy Internet, rezerwację taxi, budzenie. Za dodatkową opłatą usługi pralnicze i prasowalnicze.
Oferta gastronomiczna
Restauracja hotelowa Smaki Dzieciństwa zaprasza codziennie w godzinach 6-23. Dla gości hotelowych śniadania w formie szwedzkiego stołu serwowane są w godzinach 6-10. Na życzenie Gości posiłki wydawane są całą dobę np. śniadanie o 4 rano.
Zaplecze konferencyjne
W Hotelu znajduje się sześć niezależnych klimatyzowanych sal doskonale nadających się na konferencje, seminaria, spotkania biznesowe czy szkolenia. Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia do 100 osób w ustawieniu kinowym lub ze stołami konferencyjnymi.
Hotel Agat