Hotel Ikar

hotele
Hotel Ikar
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Bydgoszcz > Ikar

Ikar

  StandardStandardStandardStandardStandard
Ul. Szubińska 32, 85-312 Bydgoszcz
Galeria zdjęć
Hotel Ikar Bydgoszcz
Zdjęcie Ikar
Zdjęcie Ikar
Zdjęcie Ikar
Zdjęcie Ikar
Zdjęcie Ikar
Zdjęcie Ikar
Położenie hotelu
Hotel IKAR położony jest przy głównej drodze wylotowej na Poznań, klika minut od centrum miasta. W odległości 300m znajduje sieć linii autobusowych komunikacji miejskiej, którymi można swobodnie dotrzeć do dowolnego miejsca w Bydgoszczy .
Warunki zakwaterowania
Oddajemy do Państwa dyspozycji 99 przytulnych i komfortowo urządzonych pokoi - jedno i dwuosobowych, apartamenty, pokój małżeński, pokój dla osoby niepełnosprawnej.
Pokoje posiadają własną łazienkę/WC, ponadto wyposażone są w TV/Sat, telefon oraz lodówkę. W każdym pokoju Gość ma dostęp do WI-FI.
Oferta gastronomiczna
W hotelu znajduje się restauracja serwująca kuchnię polską i międzynarodową. Śniadania dostępne są od godz. 7:00. Restauracja Hotelu Ikar zajmuje się również profesjonalną organizacją imprez okolicznościowych. Dostępny jest również przestronny taras i ogród gdzie w sezonie letnim odbywają się bankiety oraz grille.
Zaplecze konferencyjne
Hotel IKAR to doskonałe miejsce do pracy, doskonalenia zawodowego i naukowego oraz wypoczynku. Zapewniamy sale konferencyjne i wykładowe w zależności od potrzeb naszych gości (dla 60, 30 lub 15 osób).
Informacje dodatkowe
Hotel gwarantuje także bezpłatny parking dozorowany dla gości hotelowych.
Hotel Ikar