Hotel Zawisza

hotele
Hotel Zawisza
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Bydgoszcz > Zawisza

Zawisza

  StandardStandardStandardStandardStandard
Ul. Gdańska 163, 85-915 Bydgoszcz
Galeria zdjęć
Hotel Zawisza Bydgoszcz
Zdjęcie Zawisza
Zdjęcie Zawisza
Zdjęcie Zawisza
Zdjęcie Zawisza
Zdjęcie Zawisza
Zdjęcie Zawisza
Zdjęcie Zawisza
Zdjęcie Zawisza
Zdjęcie Zawisza
Zdjęcie Zawisza
Zdjęcie Zawisza
Zdjęcie Zawisza
Położenie hotelu
Hotel Zawisza to doskonałe miejsce dla osób odwiedzających Bydgoszcz oraz region kujawsko-pomorski w celach biznesowych i turystycznych. Hotel leży z dala od miejskiego zgiełku, ale w odległości zaledwie 5 km od centrum miasta, zarazem w pobliżu drogi wylotowej na Gdańsk i drogi WZ łączącej wschodnią i zachodnią część Bydgoszczy oraz dworca Bydgoszcz Leśna.
Warunki zakwaterowania
6 APARTAMENTÓW: Internet, minibar, TV LCD, klimatyzacja, sypialnia z przestronną łazienką (wanna z hydromasażem + prysznic), salonik z dodatkową toaletą.
44 POKOJE KOMFORT: pokoje 2-osobowe, możliwością pojedynczego wykorzystania, Internet, minibar, TV LCD, klimatyzacja.
1 POKÓJ RODZINNY: pokój 4-osobowy, możliwość wykorzystania jako 2- lub 3-osobowy, pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych, Internet, minibar, TV LCD, klimatyzacja.
5 POKOI STANDARD: pokoje 2-osobowe, TV, internet, możliwość dostawki.
19 POKOI STANDARD: pokoje 3-osobowe, TV, Internet.
Wyposażenie hotelu
Nowoczesny ośrodek odnowy biologicznej i rehabilitacji. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz fachową obsługą, która na co dzień opiekuje się najlepszymi bydgoskimi sportowcami. W ośrodku siły zregenerować mogą także Goście Hotelu Zawisza. Do dyspozycji są m.in.: sauna na podczerwień, sauna fińska, hydromasaż, bicze wodne, masaż klasyczny.
Z usług, które Państwu proponujemy to także lobby bar, korty tenisowe, usługi pralnicze, przechowalnia bagażu, transport Taxi-Zawisza, internet w każdym pokoju oraz fax.
Oferta gastronomiczna
Restauracja Zawisza - zapewniamy nie tylko wyśmienite jedzenie, ale również profesjonalną obsługę kelnerską, zastawę stołową i wystrój, który jest dopełnieniem całości.
Restauracja Olimpijska - w naszym menu prezentujemy nasmaczniejsze i odpowiednio wyselekcjonowane dania kuchni polskiej inspirowanej najlepszymi polskimi tradycjami.
Lobby Bar (dostępne od czerwca) - dla naszych Gości pyszna kawa i herbata, drinki alkoholowe i bezalkoholowe - wszystko by spędzić miło i przyjemnie czas.
Hotelowe Patio (dostępne od czerwca) - miejsce wypoczynku pod gołym niebem w samym sercu Hotelu. Przytulne, zielone miejsce spotkań i odpoczynku naszych Gości. Dla chętnych grillowisko.
Zaplecze konferencyjne
Centrum Konferencyjne zostało oddane do użytku w lipcu 2008 roku. Dysponujemy nowoczesnymi, klimatyzowanymi salami z pełnym zapleczem multimedialnym, nagłośnieniem i dostępem do internetu oraz kompleksem mniejszych sal idealnych na szkolenia i mniejsze kursy. Centrum Konferencyjne przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych z przestronnym, bezpłatnym parkingiem.
Hotel Zawisza