Hotel Jan

hotele
Hotel Jan
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Darłowo > Jan

Jan

  StandardStandardStandardStandardStandard
Ul. Słowiańska 24, 76-153 Darłowo
Galeria zdjęć
Hotel Jan Darłowo
Zdjęcie Jan
Zdjęcie Jan
Zdjęcie Jan
Zdjęcie Jan
Zdjęcie Jan
Zdjęcie Jan
Zdjęcie Jan
Zdjęcie Jan
Zdjęcie Jan
Zdjęcie Jan
Zdjęcie Jan
Zdjęcie Jan
Zdjęcie Jan
Zdjęcie Jan
Zdjęcie Jan
Położenie hotelu
Hotel Jan jest całorocznym obiektem o standardzie europejskim. Położony jest w najbardziej urokliwej części Darłówka. Od morza dzieli go niewielki 40 metrowy pas ziemi.Z okien pokoi rozciąga się widok na morze.
Warunki zakwaterowania
Apartament dwupoziomowy o powierzchni ok. 60 m2 składa się z sypialni na górze oraz łazienki z prysznicem. Na dole natomiast pokój dzienny z dużym narożnikiem, stół z krzesłami do codziennego użytu oraz łazienka z wanną. W Apartamencie mamy dwa odbiorniki TV LCD, pokój bez balkonu.
Eleganckie pokoje DE LUXe usytuowane w części Konferencyjnej na różnych kondygnacjach zaraz przy Parku Wodnym . Funkcjonalne dwupokojowe wnętrza o łącznej powierzchni ok. 50m2 . Pokój dzienny z rozkładaną sofą oraz wygodna sypialnia w dwóch układach : z łożem małżeńskim lub dwoma osobnymi łóżkami. Pokoje wyposażone w dwa odbiorniki TV LCD a łazienka posiada wannę z hydromasażem oraz prysznic. Wszystkie pokoje De LUXe posiadają duże balkony.
Duży przestronny pokój LUX o powierzchni ok. 30m2 znajdujący się w części Konferencyjnej na różnych piętrach . Pokój występuje w układach gdzie część z nich ma łoże małżeńskie lub dwa osobne łóżka z rozkładaną sofą lub z możliwością dostawienia typowej jednoosobowej dostawki dla dziecka. Każdy z tych pokoi posiada łazienkę z wanną i prysznicem oraz balkon.
Pokój jednopoziomowy o łącznej powierzchni ok. 16 m2. Występują dwa układy : łoże małżeńskie lub dwa oddzielne łóżka . Wszystkie pokoje wyposażone w łazienki z prysznicem . Tylko nieliczne bez balkonów . Pokoje usytuowane zarówno w części głównej jak i konferencyjnej na różnych piętrach.
Wyposażenie hotelu
Pokoje urządzone są nowocześnie i przytulnie, każdy z nich dysponuje łazienką, telefonem i TV SAT.
Oferta gastronomiczna
W restauracji proponujemy naszym gościom smaczne posiłki kuchni polskiej i zagranicznej. Przygotowujemy: bankiety wesela inne imprezy okolicznościowe Uzupełnieniem wykwintnego dania będzie egzotyczny drink przygotowany przez profesjonalnych barmanów w wyreżyserowanym show. Show polega na efektownym przyrządzaniu drinków przy jednoczesnym wykonaniu różnych ewolucji shakerami, kostkami lodu oraz żonglerce butelkami i innym sprzętem barmana. W trakcie pokazu sporządzanych jest kilka różnych coctaili, np: kolorowe, płonące czy pasiaste.
Zaplecze konferencyjne
Hotel Jan posiada nowoczesne Centrum szkoleniowo-konferencyjne. Jest to jeden z największych i najlepiej wyposażonych obiektów tego typu. Zdajemy sobie bowiem sprawę, jak istotnym w obecnych czasach jest szkolenie pracowników. W związku z tym proponujemy dwie sale konferencyjne: Sala Pastelowa na 400 osób Sala Błękitna na 200 osób Każda z wymienionych sal jest klimatyzowana i wyposażona w nowoczesny sprzęt konferencyjny m.in. oświetlenie konferencyjne, nagłośnienie, mikrofon, rzutnik slajdów, zestaw video, ekran elektryczny sterowany pilotem, ekran przenośny, projektor multimedialny sterowany pilotem, dostęp do internetu oraz obsługę techniczną.
Wypoczynek w hotelu
Park Wodny Jan jako jedyny w Europie umożliwia korzystanie z dobrodziejstwa wody morskiej przez cały rok.
Hotel Jan