Hotel Lord

hotele
Hotel Lord
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Dębica > Lord

Lord

  StandardStandardStandardStandardStandard
Ul. Leśna 36, 39-200 Dębica
Galeria zdjęć
Hotel Lord Dębica
Zdjęcie Lord
Zdjęcie Lord
Zdjęcie Lord
Zdjęcie Lord
Zdjęcie Lord
Zdjęcie Lord
Zdjęcie Lord
Zdjęcie Lord
Zdjęcie Lord
Zdjęcie Lord
Zdjęcie Lord
Zdjęcie Lord
Położenie hotelu
Hotel Lord usytuowany jest w przepięknej alei zabytkowych drzew przy skrzyżowaniu ulicy Leśnej z międzynarodowa trasa E4 w niedużej odległości od centrum miasta dzięki czemu jest to idealne miejsce zarówno na imprezy okolicznościowe jak i spotkania biznesowe i bankiety.
Warunki zakwaterowania
Pokoje, które oferujemy Państwu znajdują się na dwóch kondygnacjach Hotelu i są przystosowane do przyjęcia indywidualnych gości, jak również rodzin z dziećmi. Większość pokoi posiada balkony. Wszystkie pokoje na drugim piętrze są klimatyzowane. Pokoje wyposażone są w telefon, bezprzewodowy Internet, telewizję satelitarną. W łazienkach - kabiny prysznicowe i suszarki do włosów.
Wyposażenie hotelu
Dla dzieci polecamy bezpieczny plac zabaw na terenie hotelu, a dla dorosłych bilard lub piłkarzyki.
Oferta gastronomiczna
Elegancka, utrzymana w klasycznym stylu, dysponująca miejscami dla 200 osób restauracja jest doskonałym miejscem nie tylko na spotkania z przyjaciółmi, obiady, czy kolacje w gronie rodzinnym, lecz także na organizację bankietów, imprez firmowych oraz kameralnych przyjęć.
Drink Bar to idealne miejsce, aby załatwić drobne sprawy biznesowe, spotkać się z przyjaciółmi, poczytać gazetę lub po prostu zrelaksować się przy lampce dobrego wina czy wyśmienitym drinku.
Zaplecze konferencyjne
Posiadamy nowoczesną, klimatyzowaną salę konferencyjną, która pomieścić może 100 osób. Wyposażona jest ona w ekran, projektor, bezprzewodowe mikrofony, bezprzewodowy Internet, mównicę. Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalne wyposażenie multimedialne mieszczące się w 4 salach konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, oraz kompletny serwis hotelowo – gastronomiczny, który umożliwi Państwu stworzenie pożądanej oprawy i klimatu, jaki chcielibyście osiągnąć.
Wypoczynek w hotelu
Hotel Lord położony jest w pobliżu ogromnego bukowego lasu, który piękny jest o każdej porze roku. W pobliżu hotelu przebiegają trasy rowerowe a także ścieżki do joggingu oraz nordic walkingu o zróżnicowanej długości oraz trudności.
Hotel Lord