Hotel Kolumna Park

hotele
Hotel Kolumna Park
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Dobroń > Kolumna Park

Kolumna Park

  StandardStandardStandardStandardStandard
Ul. Hotelowa 1, 95-082 Dobroń
Galeria zdjęć
Hotel Kolumna Park Dobroń
Zdjęcie Kolumna Park
Zdjęcie Kolumna Park
Zdjęcie Kolumna Park
Zdjęcie Kolumna Park
Zdjęcie Kolumna Park
Zdjęcie Kolumna Park
Zdjęcie Kolumna Park
Zdjęcie Kolumna Park
Zdjęcie Kolumna Park
Zdjęcie Kolumna Park
Zdjęcie Kolumna Park
Zdjęcie Kolumna Park
Zdjęcie Kolumna Park
Zdjęcie Kolumna Park
Zdjęcie Kolumna Park
Położenie hotelu
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowego obiektu restauracyjno-hotelowego, który zlokalizowany jest w malowniczej, cichej miejscowości położonej wśród lasów nad rzeką Grabią.
Miejscowość w której zlokalizowany jest hotel położona jest przy drodze krajowej nr 14 między miejscowościami Łask i Pabianice.
Warunki zakwaterowania
Obecnie hotel oferuje 18 pokoi w tym dwa apartamenty dwupokojowe, czternaście pokoi dwuosobowych i dwa jednoosobowe. Pokoje wyposażone są w telewizor, mini bar i telefon oraz bezpłatny dostęp do internetu (Wi-Fi). Na terenie otaczającym hotel znajduje się Plac Zabaw dla dzieci.
Wyposażenie hotelu
Ze szczególną sympatią witamy w naszym hotelu najmłodszych gości. Specjalnie dla was przygotowaliśmy kolorowy Plac Zabaw ze zjeżdżalniami, huśtawkami, karuzelą i ścianą do wspinaczki.
Teren na którym znajduje się plac wyłożony został miękką gumową wykładziną dzięki której korzystanie ze wszystkich atrakcji jest bezpieczne.
Oferta gastronomiczna
Szef Kuchni Restauracji Kolumna Park swe kulinarne inspiracje czerpie przede wszystkim z Francji, Hiszpanii i Włoch, pracując na zasadzie kontrastów i łącząc je w sposób harmonijny z kuchnią polską. Oferuje kuchnię kreatywną i pełną emocji, gdzie precyzja i szacunek dla produktów zapewniają potrawom smaki nieoczekiwane… Proponuje Państwu żywą i bogatą kuchnię, oferując zawsze autorskie menu, które zmienia się wraz z każdą porą roku. Nasza kuchnia lubi zaskakiwać, sprawia, że zmysły wibrują, a wyobraźnia przekracza wszelkie granice… To tutaj tradycja godzi się z innowacyjnością, gotowanie staje się poetycką kompozycją, zaś potrawa dziełem sztuki…
Zaplecze konferencyjne
Zachęcamy do skorzystania z naszej sali konferencyjnej.
Znajdziecie tu Państwo spokojną atmosferę do pracy, będziecie mogli skorzystać ze sprzętu multimedialnego takiego jak komputer z monitorem projekcyjnym, system telekonferencji, nagłośnienie, dostęp do internetu. Zapewnimy napoje zimne i gorące oraz posiłki według dowolnie ustalonego menu.
Na potrzeby spokojnych rozmów w wąskim gronie partnerów biznesowych przygotowaliśmy salkę mogącą pomieścić kilka osób. W komfortowych warunkach i niekrępującej atmosferze będziecie Państwo mogli przyjąć swoich gości. Sala posiada wyjście na taras dzięki czemu przerwy w trakcie prowadzenia rozmów będziecie mogli spędzić na świeżym powietrzu delektując się widokiem naszego ogrodu.
Wypoczynek w hotelu
Dla wszystkich zainteresowanych aktywną formą spędzania wolnego czasu proponujemy wycieczki rowerowe po okolicznym lesie, nordic walking lub spływ kajakowy rzeką Grabią.
Rowery i sprzęt do nordic walking możecie Państwo wypożyczyć w naszym hotelu, prosimy o wcześniejszą rezerwację w recepcji. Proponujemy również stół do tenisa stołowego i popularną grę piłkarzyki.
Na Państwa życzenie zorganizujemy spływ kajakowy przepływającą przez okolicę malowniczą rzeką Grabią.
Po sportowych przeżyciach proponujemy miłe zakończenie aktywnego dnia przy ognisku lub grillu.
Hotel Kolumna Park