Hotel Trzy Korony

hotele
Hotel Trzy Korony
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Głogów Małopolski > Trzy Korony

Trzy Korony

  StandardStandardStandardStandardStandard
Miejscowość Rudna Mała 2c, 36-060 Głogów Małopolski
Galeria zdjęć
Hotel Trzy Korony Głogów Małopolski
Zdjęcie Trzy Korony
Zdjęcie Trzy Korony
Zdjęcie Trzy Korony
Zdjęcie Trzy Korony
Zdjęcie Trzy Korony
Zdjęcie Trzy Korony
Zdjęcie Trzy Korony
Położenie hotelu
Hotel Trzy Korony *** jest doskonałym miejscem spotkań biznesowych, niezapomnianych wesel, komunii, chrzcin oraz innych imprez okolicznościowych zorganizowanych indywidualnie według Państwa oczekiwań. Przyjazna atmosfera panująca w naszym Hotelu zapewni Państwu miły wypoczynek oraz dobre samopoczucie. Ze względu na lokalizację Hotelu, stanowi on idealną bazę noclegową dla osób podróżujących. Hotel Trzy Korony *** położony jest jedynie 10 km od Rzeszowa, na trasie Rzeszów-Radom w pobliżu Głogowa Małopolskiego oraz lotniska Jasionka.
Warunki zakwaterowania
Do Państwa dyspozycji oddajemy 25 pokoi wraz z łazienkami oraz monitorowanym całodobowo parkingiem. Obiekt został przystosowany również do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Oferta gastronomiczna
Restauracja Trzy Korony *** to raj dla smakoszy. Zapewnimy każdemu z Państwa kulinarną ucztę. Gwarantujemy podróż po wyśmienitych smakach, które wyróżnia oryginalność i różnorodność, do których aż chce się wracać.
Wykwintne obiady, smakowe kolacje, a może soczyste sałatki i świeże przekąski? Wszystko to przygotowane przez wyspecjalizowanego w swoim fachu Szefa kuchni.
Hotel Trzy Korony