Hotel Hotel Penelopa

hotele
Hotel Hotel Penelopa
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Inowrocław > Hotel Penelopa

Hotel Penelopa

  StandardStandardStandardStandardStandard
Ul. Solankowa 8, 88-100 Inowrocław
Galeria zdjęć
Hotel Hotel Penelopa Inowrocław
Zdjęcie Hotel Penelopa
Zdjęcie Hotel Penelopa
Zdjęcie Hotel Penelopa
Zdjęcie Hotel Penelopa
Zdjęcie Hotel Penelopa
Zdjęcie Hotel Penelopa
Zdjęcie Hotel Penelopa
Zdjęcie Hotel Penelopa
Zdjęcie Hotel Penelopa
Zdjęcie Hotel Penelopa
Zdjęcie Hotel Penelopa
Zdjęcie Hotel Penelopa
Zdjęcie Hotel Penelopa
Położenie hotelu
Serdecznie zapraszamy do Hotelu Penelopa, znajdującego się w centrum miasta Inowrocławia, przy ulicy Solankowej 8. Hotel usytuowany jest w przedwojennej, odrestaurowanej kamienicy w samym sercu uzdrowiskowego miasta Inowrocław.
Warunki zakwaterowania
W chwili obecnej oddajemy do Państwa dyspozycji dwa gruntownie wyremontowane piętra, w których znajduje się 16 funkcjonalnie i komfortowo urządzonych pokoi z łazienkami. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w wysokiej klasy, 50 calowe telewizory z bogatą oferta programową oraz darmowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Oferta gastronomiczna
Zaczynaliśmy naszą działalność zaledwie kilka lat temu jako mała pizzeria. Dzięki wyjątkowemu smakowi naszych potraw oraz dbałości o receptury nasze dania smakują równie dobrze jak we Włoszech czy Grecji. Dzięki temu wypracowaliśmy obecną pozycję na rynku usług gastronomicznych w naszym mieście. Wraz z rozwojem firmy rok temu podjęta została decyzja o zmianie lokalu na większy z antresolą i z niepowtarzalnym klimatem. Z tymi zmianami rozszerzyliśmy również nasze menu. Możemy organizować imprezy typu komunie, spotkania firmowe, koncerty na żywo czy potańcówki. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i o przedsiębiorstwach. Staramy się także dopasowywać nasze menu do Państwa sugestii i upodobań kulinarnych a wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena.
Zaplecze konferencyjne
Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom Klientów biznesowych, na początku listopada oddamy do Państwa dyspozycji studio konferencyjne składające się z nowocześnie wyposażonej sali konferencyjnej, w której można zorganizować konferencje, szkolenia lub spotkania firmowe dla 40 osób. Sala będzie wyposażona w profesjonalny sprzęt multimedialny, jak również w meble dające swobodę dopasowania ustawienia do potrzeb Klienta. Drugą częścią studia będzie bufet, w którym organizujemy dla Państwa przerwy kawowe. Proponujemy również korzystanie z obiadów oraz kolacji, które zostaną podane w restauracji Penelopa. Aby ułatwić Państwu organizację spotkań przygotowaliśmy Pakiety Biznesowe, w których skład wchodzi nocleg w pensjonacie wraz ze śniadaniem, wynajem sali konferencyjnej oraz przerwa kawowa, jak również obiad lub kolację w naszej restauracji.
Informacje dodatkowe
Zadbaliśmy również o udogodnienie jakim jest nowoczesna winda oraz bezpłatny, całodobowy parking.
Dysponujemy bezpłatnym transportem samochodem Mercedes Vito, dla pięciu gości, z dworca PKP oraz PKS w Inowrocławiu. Transport z/ na lotnisko w Bydgoszczy lub w Poznaniu za dodatkową opłatą.
Hotel Hotel Penelopa