Hotel EuroResidence

hotele
Hotel EuroResidence
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Katowice > EuroResidence

EuroResidence

  
Ul. M. Kopernika 6, 40-064 Katowice
Galeria zdjęć
Hotel EuroResidence Katowice
Zdjęcie EuroResidence
Zdjęcie EuroResidence
Zdjęcie EuroResidence
Zdjęcie EuroResidence
Zdjęcie EuroResidence
Położenie hotelu
"EuroResidence" położony jest w samym centrum Katowic, w odległości 300 m od Dworca Kolejowego oraz w odległości 35 km od Portu Lotniczego w Pyrzowicach.Doskonała lokalizacja pozwala na natychmiastowy dostęp do kulturalnego, biznesowego i restauracyjnego serca miasta, łatwy dostęp do najlepszych sklepów, pubów i klubów.
Warunki zakwaterowania
"EuroResidence" ma różnorodne możliwości zakwaterowania. Tym, którzy wolą niewielkie ale w pełni wyposażone nowoczesne mieszkania z własną kuchnią i łazienką - proponujemy studia. Dla bardziej wymagających lub podróżujących w większym gronie proponujemy apartamenty z jedną lub dwiema sypialniami. Rozpiętość w metrażu wynosi od 20 do 70 m2. Ponieważ wiemy jak nieodzowny w podróżach biznesowych jest szybki Internet dodatkowo oferujemy szybkie, stałe łącze.
Wyposażenie hotelu
W każdym z luksusowych apartamentów znajduje się TV SAT, telefon, stałe łącze internetowe oraz sejf z elektronicznym zamkiem szyfrowym.
Apartamenty posiadają aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, kuchenkę z elektryczną płytą ceramiczna, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy, porcelanę i niezbędne sprzęty kuchenne.
Łazienki, z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone są w wanny z hydromasażem lub kabiny prysznicowe.
Obiekt posiada własny parking strzeżony, znajduje się w nim także winda. "EuroResidence" jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych.
Na terenie całego obiektu udostępniamy darmowy, bezprzewodowy internet WiFi. Dla naszych gości oferujemy bezpłatne korzystanie z sauny i jacuzzi. Istnieje także możliwość zamówienia masażu za dodatkową opłatą.
Hotel EuroResidence