Hotel Kinga

hotele
Hotel Kinga
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Katowice > Kinga

Kinga

  StandardStandardStandardStandardStandard
Ul. Zimowa 37, 40-318 Katowice
Galeria zdjęć
Hotel Kinga Katowice
Zdjęcie Kinga
Zdjęcie Kinga
Zdjęcie Kinga
Zdjęcie Kinga
Zdjęcie Kinga
Zdjęcie Kinga
Położenie hotelu
Hotel Restauracja "Kinga" powstał w 1997 roku. Położony jest przy trasie A1 Cieszyn-Warszawa, 25 km od lotniska w Pyrzowicach i 2km od centrum Katowic.
Warunki zakwaterowania
Na gości Hotelu "Kinga" czekają przytulne i komfortowe pokoje: jedno, dwu i trzy-osobowe oraz apartamenty. Istnieje możliwość dokupienia dostawki. Doba hotelowa trwa od 12 do 12 następnego dnia. W każdym pokoju znajduje się: łazienka, telefon, telewizor, tv-sat, klimatyzacja sterowana pilotem.
Wyposażenie hotelu
W cenę pokoju wliczone jest śniadanie wydawane w formie szwedzkiego stołu, parking i internet. W recepcji hotelowej istnieje możliwość bezpłatnego zdeponowania gotówki oraz przedmiotów wartościowych. Hotel świadczy usługi w zakresie: room-service, pranie, czyszczenie i prasowanie odzieży, mycie samochodu. Goście hotelowi mogą skorzystać z faxu, kserokopiarki oraz drukarki. Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia: mini lodówki, suszarki, żelazka. Bezpłatny parking.
Oferta gastronomiczna
Restauracja "Kinga" dysponuje miejscami do 70 osób. Proponujemy tradycyjną kuchnię polską jak również śląską. Do Państwa dyspozycji bogata karta menu, która na pewno zadowoli państwa gusta.
Hotel Kinga