Hotel Marysin Dwór

hotele
Hotel Marysin Dwór
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Katowice > Marysin Dwór

Marysin Dwór

  StandardStandardStandardStandardStandard
Ul. Pukowca 17a, 40-816 Katowice
Galeria zdjęć
Hotel Marysin Dwór Katowice
Zdjęcie Marysin Dwór
Zdjęcie Marysin Dwór
Zdjęcie Marysin Dwór
Zdjęcie Marysin Dwór
Zdjęcie Marysin Dwór
Zdjęcie Marysin Dwór
Zdjęcie Marysin Dwór
Zdjęcie Marysin Dwór
Zdjęcie Marysin Dwór
Zdjęcie Marysin Dwór
Położenie hotelu
HOTEL MARYSIN DWÓR to nowoczesny trzygwiazdkowy hotel w samym sercu aglomeracji śląskiej. Położony jest w Katowicach przy zbiegu większości tras przebiegających przez stolicę Śląska oraz w pobliżu Stadionu Śląskiego i Międzynarodowych Targów Katowickich. Hotel oddalony jest od ścisłego centrum miasta o zaledwie 3 km. Nazwa Dwór obliguje nas do iście dworskiego przyjęcia każdego gościa, kultywowania polskich tradycji, w tym tak mocno osadzonej staropolskiej gościnności.
Warunki zakwaterowania
Oddajemy do Państwa dyspozycji 62 pokoje następujących typów: pokój jednoosobowy, pokój dwuosobowy z łóżkiem małżeńskim lub pokój dwuosobowy z pojedynczymi łóżkami, z możliwością dostawki oraz pokoje typu LUX i apartament.
Pokoje ECONOMICAL wyposażone są w wygodne łóżka, ręczniki (1 szt./os), łazienkę z natryskiem, suszarkę do włosów, TV, telefon, zamki elektroniczne.

Pokoje STANDARD, SUPERIOR i LUX wyposażone są ponad to w dodatkowe ręczniki, elektroniczny sejf, mini bar (płatny wg zużycia), wodę mineralną, a ich cena zawiera także śniadania. W pokojach LUX i APARTAMENT znajduje się dodatkowo zestaw do kawy i herbaty.
Wyposażenie hotelu
Pokoje wyposażone są m.in. w: elektroniczny sejf, mini bar, telefon, internet, tv sat, telewizję interaktywną, tv- kanały płatne, zamki elektroniczne, suszarki w łazienkach.
W hotelu jest dostęp do Internetu: - w restauracji Wi-Fi - w pokojach przez kabel (możliwość wypożyczenia kabla w recepcji)
Oferta gastronomiczna
Esencja dworu wkomponowana w krajobraz naszego przemysłowego miasta. Sale jadalne, gdzie przy stole radosna kompania zbiera się dla przyjemności, z okazji ślubu, narodzin, imienin, urodzin, bankietów dla manifestacji więzi rodzinnych i przyjaźni. Tu ceni się wygodę i kunszt kulinarny. Jest palenisko jest i źródełko, własna piwniczka win, wytworna i elegancka atmosfera. Kulinarnymi rarytasami kuchni staropolskiej, żydowskiej, orientalnej i europejskiej wprawiamy Szanownych Gości w błogi nastrój. Urokliwy smak potraw wpływa kojąco na ciało i duszę. Marysin Dwór jest miejscem niewątpliwie wyjątkowym, pełnym dobrych manier i smaku, gdzie serwis jest profesjonalny do tego stopnia, że go nie zauważamy lecz każde z pragnień Gości restauracji jest natychmiast zaspokajane.
Zaplecze konferencyjne
Oferujemy Państwu 3 komfortowe pomieszczenia, przygotowane do zorganizowania każdej profesjonalnej konferencji czy bankietu od 5 do 1000 osób. Wszystkie sale są standardowo wyposażone w rzutniki multimedialne, ekrany, flipcharty, nagłośnienie konferencyjne i mikrofony bezprzewodowe.
Hotel Marysin Dwór