Hotel Centrum

hotele
Hotel Centrum
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Kołobrzeg > Centrum

Centrum

  StandardStandardStandardStandardStandard
Ul. Katedralna 12, 78-100 Kołobrzeg
Galeria zdjęć
Hotel Centrum Kołobrzeg
Zdjęcie Centrum
Zdjęcie Centrum
Zdjęcie Centrum
Zdjęcie Centrum
Zdjęcie Centrum
Zdjęcie Centrum
Zdjęcie Centrum
Zdjęcie Centrum
Zdjęcie Centrum
Zdjęcie Centrum
Zdjęcie Centrum
Zdjęcie Centrum
Położenie hotelu
Malownicza Starówka, historyczna atmosfera miasta oraz Morze Bałtyckie ze swoimi piaszczystymi plażami przyciągają rzesze turystów do Kołobrzegu. Hotel "Centrum" od wielu lat cieszy się uznaniem tych turystów, oferując usługi o wysokim standardzie, spełniając oczekiwania swoich gości. Hotel znajduje się w centrum miasta, przy parku i starówce, 800 metrów od morza.
Warunki zakwaterowania
Do dyspozycji gości apartamenty, pokoje 1-os, 2-os, 3-os z dostawką. Wszystkie wyposażone w łazienki (z prysznicem lub wanną), radio, TV sat, telefon, lodówkę. W pokojach najbardziej słonecznych rolety w oknach.
Wyposażenie hotelu
Dla młodych i trochę starszych polecamy odnowę biologiczną, czyli regeneracja sił witalnych na wiele różnych sposób. Centrum odnowy biologicznej Hotelu "Centrum" jest profesjonalnie wyposażone i posiada profesjonalną, doświadczoną kadrę: masażyści, pielęgniarki oraz lekarz.
Oferta gastronomiczna
W naszych hotelu macie Państwo do dyspozycji dwie restauracje: Impresja i Centrum. Naszym gościom zapewniamy posiłki całodzienne, według menu dnia lub na życzenie gościa realizujemy indywidualne zamówienia z karty dań.
Zaplecze konferencyjne
W hotelu znajdują się 2 sale konferencyjne: duża sala konferencyjna mieszcząca do 70 osób, mała sala konferencyjna do 30 osób. Sale wyposażone są w odpowiedni sprzęt: projektor multimedialny; Internet przewodowy i bezprzewodowy; nagłośnienie z mikrofonami bezprzewodowymi; rzutnik foliowy; fliptcharty; ekrany; białe tablice bezpyłowe. Ponadto w ofercie posiadamy komputerową salę konferencyjną, wyposażoną w 10 stanowisk roboczych oraz 1 stanowisko nauczycielskie. Sala posiada stałe łącze internetowe.
Hotel Centrum