Hotel Diva Spa

hotele
Hotel Diva Spa
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Kołobrzeg > Diva Spa

Diva Spa

  StandardStandardStandardStandardStandard
Ul. Tadeusza Kościuszki 16, 78-100 Kołobrzeg
Galeria zdjęć
Hotel Diva Spa Kołobrzeg
Zdjęcie Diva Spa
Zdjęcie Diva Spa
Zdjęcie Diva Spa
Zdjęcie Diva Spa
Zdjęcie Diva Spa
Zdjęcie Diva Spa
Zdjęcie Diva Spa
Zdjęcie Diva Spa
Zdjęcie Diva Spa
Zdjęcie Diva Spa
Zdjęcie Diva Spa
Położenie hotelu
Nowoczesny i komfortowo wyposażony Hotel DIVA SPA****, położony jest w malowniczych plenerach sfery uzdrowiskowej kołobrzeskiego parku nadmorskiego. Wystarczy dwuminutowy spacer, aby znaleźć się na plaży. Położenie hotelu, wśród zieleni strefy uzdrowiskowej, z dala od zgiełku miasta, gwarantuje spokojny wypoczynek, a znajdujące się nieopodal piaszczyste plaże zachęcają do spacerów i aktywnego wypoczynku. Kołobrzeg to miejsce lubiane przez zagranicznych oraz krajowych turystów, słynące z pokładów leczniczej borowiny i solanki, idealne miejsce, aby zregenerować siły i zadbać o kondycję ciała i ducha.
Warunki zakwaterowania
Nowocześnie wyposażone i starannie wykończone pokoje pozwolą na pełną wygodę i komfort Twojego wypoczynku. W każdym z naszych pokoi znajdują się duże i wygodne łóżka, które sprawią że obudzisz się wypoczęty i zregenerowany. Każdy z pokoi posiada luksusowo wyposażoną łazienkę z kabiną prysznicową oraz balkon. Wygodne meble oraz starannie dopasowane materiały stwarzają niezapomniany, ciepły i przytulny nastrój. W cenę pokoju jest wliczone:
- śniadanie,
- Możliwość korzystania z sauny, basenu, jacuzzi, grota solna,
- opłata klimatyczna,
Wyposażenie hotelu
Dla wygody naszych gości pokoje wyposażone są również w minibar i sejf, telewizję satelitarną i telefon.
Hotel Diva Spa proponuje wiele ciekawych form rekreacji m.in.: kryty basen z hydromasażami, kaskadą, gejzerami wodnymi oraz basenem z podgrzewaną wodą. Dwa jacuzzi przyniosą pełen relaks i maksymalne odprężenie, a dla aktywnych proponujemy codziennie zajęcia aquaaerobiku. Nie zapomnieliśmy też o najmłodszych – przygotowaliśmy dla nich specjalny brodzik do zabaw w wodzie. Doskonałą formą relaksu jest wizyta w Świecie Saun, gdzie można skorzystać z ożywczego działania groty solnej oraz solarium.
Oferta gastronomiczna
Hotel Diva Spa zapewnia doskonałą obsługę kelnerską i barmańską, która pozwala na obsługę nie tylko gości hotelowych, ale również zorganizowanych grup z zewnątrz. Sale restauracyjne dysponują odpowiednim sprzętem i nagłośnieniem co pozwala na organizowanie imprez tanecznych z muzyką na żywo oraz eleganckich bankietów z wyrafinowanym menu.
Zaplecze konferencyjne
Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa każde spotkanie biznesowe, szkolenie czy meeting. Posiadamy doskonale do tego przystosowane i zaopatrzone w odpowiedni sprzęt sale konferencyjne. DIVA SPA jako jedyny hotel w okolicy posiada salę konferencyjną dla 500 osób! Serdecznie zachęcamy do współpracy. Termin oddania sal do użytku to druga połowa 2009 roku.
Wypoczynek w hotelu
Zdrowie i piękno naszej skóry to nie tylko rezultat dziedziczenia, ale również wynik sposobu życia, odżywienia i odpowiedniej pielęgnacji. Pozwól nam zadbać o kondycję Twojej skóry, która odżywiona, odpowiednio wypielęgnowana dłużej zachowa młodość. Poddaj się odżywczym, luksusowym zabiegom na ciało, aromatycznym, rzeźbiącym kontury ciała masażom oraz indywidualnie dobranym zabiegom kosmetycznym na twarz. Preparaty na których pracujemy są wytwarzanymi wyłącznie w oparciu o naturalne bioaktywne składniki, produktami renomowanej niemieckiej firmy BIODROGA. Nowocześnie wykończone i przytulne pomieszczenia przeniosą Cię w świat zmysłów i naładują energią na cały dzień.
Już wkrótce otwarcie kliniki medycznej, w której będzie można zasięgnąć specjalistycznej porady medycznej.
Hotel Diva Spa