Hotel Etna - Dom Kuracyjny

hotele
Hotel Etna - Dom Kuracyjny
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Kołobrzeg > Etna - Dom Kuracyjny

Etna - Dom Kuracyjny

  StandardStandardStandardStandardStandard
Ul. Portowa 18, 78-100 Kołobrzeg
Galeria zdjęć
Hotel Etna - Dom Kuracyjny Kołobrzeg
Zdjęcie Etna - Dom Kuracyjny
Zdjęcie Etna - Dom Kuracyjny
Zdjęcie Etna - Dom Kuracyjny
Zdjęcie Etna - Dom Kuracyjny
Zdjęcie Etna - Dom Kuracyjny
Położenie hotelu
Dom Kuracyjny ETNA to wizytówka Kołobrzegu. Nowoczesny komfortowy obiekt sanatoryjno – wypoczynkowy położony w środku zadrzewionego parku nadmorskiego w uzdrowiskowej części naszego miasta. Atrakcyjność tego urokliwego miejsca zwiększa bezpośrednia bliskość morza (300m). Z Etny traficie Państwo prosto na plażę, molo oraz do Portów Rybackiego i Jachtowego. Dom Kuracyjny „Etna” usytuowany jest w parku uzdrowiskowym wśród wysokich drzew, około 300 m od plaży i molo oraz ok. 100 m od portu jachtowego. Ulica przy której mieści się nasz obiekt prowadzi do najatrakcyjniejszych miejsc w Kołobrzegu: plaży, molo, portu rybackiego i jachtowego.
Warunki zakwaterowania
Ten zbudowany na kształt statku, oryginalny obiekt zawiera 160 przestronnych, komfortowych pokoi i apartamentów. Pokoje wyposażone są w TV-sat, telefon oraz częściowo w aneksy kuchenne. Hotel ETNA oferuje Państwu przytulnie urządzone pokoje zapewniające relaks i wypoczynek. Wystrój obiektu utrzymany jest w stylistyce najlepszych kurortów śródziemnomorskich. Dla Państwa wygody przygotowaliśmy pokoje jednoosobowe, pokoje dwuosobowe oraz apartamenty dwuosobowe. Jasne, przestronne pokoje zapraszają do odpoczynku.
Oferta gastronomiczna
Zapraszamy do restauracji Hotelu ETNA - jest to restauracja o ciepłej atmosferze, z miłą obsługą i pysznym jedzeniem. Szef kuchni wraz ze swoim zespołem przygotowuje wysokiej jakości dania; mamy również duży wybór ciast i deserów. Jesteśmy gotowi zadowolić kulinarne wymagania Naszych Gości. Jeśli szukacie Państwo miejsca na relaks przy filiżance łagodnej kawy, spotkanie z przyjaciółmi albo po prostu miejsca gdzie moglibyście spróbować doskonałych, lekkich dań, ciast, deserów i napojów zapraszamy do naszej restauracji!
W ulokowanej na XI piętrze kawiarni z niezwykle atrakcyjnym widokiem na panoramę miasta i morze, serwujemy wyśmienitą kawę, domowe ciasta, oraz bajeczne drinki. Przytulne wnętrze skłania do organizacji kameralnych wieczorków muzycznych. W pogodne dni zapraszamy na wysunięty w stronę morza kawiarniany taras. Wszyscy miłośnicy promieni słonecznych chętnie spędzą tu czas popijając chłodne napoje lub aromatyczną kawę. To idealne miejsce na delektowanie się sezonowymi przekąskami.
Hotel Etna - Dom Kuracyjny