Hotel Grafit

hotele
Hotel Grafit
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Kostomłoty Pierwsze > Grafit

Grafit

  StandardStandardStandardStandardStandard
Ul. Kielecka 120, 26-085 Kostomłoty Pierwsze
Galeria zdjęć
Hotel Grafit Kostomłoty Pierwsze
Zdjęcie Grafit
Zdjęcie Grafit
Zdjęcie Grafit
Zdjęcie Grafit
Zdjęcie Grafit
Zdjęcie Grafit
Zdjęcie Grafit
Zdjęcie Grafit
Zdjęcie Grafit
Zdjęcie Grafit
Zdjęcie Grafit
Zdjęcie Grafit
Zdjęcie Grafit
Zdjęcie Grafit
Zdjęcie Grafit
Położenie hotelu
Hotel Grafit to idealne miejsce pobytu w trakcie podróży biznesowej i turystycznej. Hotel Grafit to nowoczesny obiekt biznesowy położony na obrzeżach Kielc (do Centrum miasta 5km), 0,5 km od skrzyżowania drogi ekspresowej S7 Kraków-Warszawa z drogą krajową nr 74 w kierunku Łodzi. Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd do Targów Kielce (1,9 km).
Warunki zakwaterowania
Hotel Grafit posiada czterdzieści sześć nowocześnie urządzonych pokoi oraz cztery apartamenty. Pokoje zaprojektowane są z myślą zarówno o Gościach, którzy chcą odpocząć po długiej podróży oraz tych którzy potrzebują spokojnego miejsca do pracy. Komfortowo i kubistycznie wyposażone pokoje zapewniają prawdziwy relaks. Z myślą o najbardziej wymagających Gościach obsługa zadbała o różnorodną kolorystykę wystroju pokoi. Każdy pokój jest klimatyzowany, posiada TV, telefon, dostęp do Internetu, lodówkę i sejf. Łazienki w pokojach wyposażone są w kabinę prysznicową i suszarkę do włosów. Apartamenty składają się z części sypialnej, pokoju dziennego oraz tarasu/balkonu.
Wyposażenie hotelu
Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny monitorowany parking dla Gości.
Dostęp do WiFi na terenie całego obiektu.
Oferta gastronomiczna
Spotkanie biznesowe, romantyczny wieczór, a może rodzinny obiad, na każdą z tych okazji zaprasza Restauracja Hotelu Grafit. Komfort degustowania potraw zapewni ponadczasowy wystrój restauracji, w której potrawy przygotowywane są na bieżąco z najwyższej jakości składników.
Zaplecze konferencyjne
Hotel Grafit to idealne miejsce do organizacji spotkań biznesowych typu: konferencje, szkolenia, seminaria jak i eleganckich bankietów.
Hotel dysponuje klimatyzowaną salą konferencyjno-bankietową o powierzchni 560m2, która pomieści do 310 osób. Mobilna ściana dzieli salę na dwie mniejsze.
Dostępne są również dwie kameralne 60-osobowe sale.
Sale konferencyjne wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt techniczny i audiowizualny: rzutniki, projektory, mikrofony, internet i nowoczesny system nagłaśniający. Hotel Grafit oferuje profesjonalną obsługę gastronomiczną konferencji i bankietów w korzystnych pakietach cenowych.
Wypoczynek w hotelu
Hotel Grafit posiada Strefę Relaksu w postaci profesjonalnej kręgielni, przytulnej sali bilardowej i przestronnej siłowni, które zagwarantują relaks i wypoczynek. Hotel posiada również wypożyczalnię rowerów i przechowalnię rowerów prywatnych.
Hotel Grafit