Hotel Pensjonat Solaris

hotele
Hotel Pensjonat Solaris
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Łazy > Pensjonat Solaris

Pensjonat Solaris

  
Ul. Słoneczna 16, 76-002 Łazy
Galeria zdjęć
Hotel Pensjonat Solaris Łazy
Zdjęcie Pensjonat Solaris
Zdjęcie Pensjonat Solaris
Zdjęcie Pensjonat Solaris
Zdjęcie Pensjonat Solaris
Zdjęcie Pensjonat Solaris
Zdjęcie Pensjonat Solaris
Zdjęcie Pensjonat Solaris
Zdjęcie Pensjonat Solaris
Zdjęcie Pensjonat Solaris
Zdjęcie Pensjonat Solaris
Zdjęcie Pensjonat Solaris
Zdjęcie Pensjonat Solaris
Zdjęcie Pensjonat Solaris
Położenie hotelu
Zapraszamy do całorocznego Centrum Solaris, w skład którego wchodzi ekskluzywny czterogwiazdkowy Pensjonat****. Naszym największym atutem jest położenie. W sąsiedztwie rozległych sosnowych lasów z doskonałym mikroklimatem, z szeroką piaszczystą plażą, czystą wodą morską oraz malowniczymi wydmami... Wszystko to doceniają osoby szukające niezatłoczonych plaż oraz chwil tylko dla siebie.
Łazy położone są w malowniczym zakątku północnej Polski na mierzei pomiędzy brzegiem morza, a jeziorem Jamno. Oddalone są 7 km od Mielna.
Warunki zakwaterowania
Pensjonat SOLARIS oferuje pokoje 1- i 2-osobowe: apartamenty (dwa pokoje: sypialnia i wypoczynkowy), studia (dwa pokoje 2-osobowe ze wspólnym korytarzem i łazienką). Pokoje wyposażone są w nowoczesną klimatyzację, Internet, telefon, telewizję kablową, sejf hotelowy, kącik kawowy, lodówkę.
Wyposażenie hotelu
BASEN KRYTY - komfortowy basen z podgrzewaną wodą o pow. 71 mkw. i głębokości 140 cm. Nowoczesne niespodzianki w postaci dwóch biczy wodnych, gejzera powietrznego oraz nurtu rzeki gwarantują efektywny wypoczynek i niezapomniane wrażenia. Jaccuzzi o stałej i wysokiej temperaturze wody z hydromasażem dla wyjątkowo wymagających klientów. Basen czynny w godzinach 9.00 - 21.00, z przerwą w godzinach 15.00 - 16.00.
KORTY - dwa nowoczesne deblowe korty ziemne. Stałe linie. Automatyczne zraszanie.
WYPOŻYCZALNIA QUADÓW i ROWERÓW
SAUNA SUCHA - komfortowy relaks w temperaturze 85-100ºC, małej wilgotności.
SAUNA PAROWA - komfortowy relaks w temperaturze 40-50ºC i wilgotności dochodzącej do 100 proc.
KAPSUŁA SPA - zabiegi kosmetyczne w pozycji siedzącej aromaterapia, masaż wibracyjny, sauna parowa, sauna na podczerwień, koloroterapia, muzykoterapia.
GABINET MASAŻU - oferuje masaż klasyczny, relaksacyjny, kosmetyczny, specjalistyczny.
GRIL i POSIEDZISKA - cztery posiedziska w tym jedno w stylu góralskim z grilem, wykonane z ciosanych bali drewnianych i kamienia, dla kilkudziesięciu osób.
DLA WĘDKARZY - morskie połowy i nie tylko. W odległej o 35 km miejscowości Darłówko organizowane są wyprawy na dorsza. Położone obok jeziora kuszą miłośników wędkarstwa obfitością sandacza, węgorza i szczupaka.
PLAC ZABAW - dla najmłodszych. Dodatkowo, zajęcia z animatorem przez 2-3 godziny dziennie.

Cały teren Centrum Solaris jest ogrodzony.
Oferta gastronomiczna
Restauracja w połączeniu z kawiarnią to 260 mkw powierzchni całkowitej. Nowoczesne wyposażenie i aranżacja sprawiają, że przystosowane są do przyjęcia zarówno klientów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Profesjonalna obsługa oraz urozmaicona kuchnia nadają wyjątkowy charakter naszym usługom. Bogata oferta win, drinków oraz wielu gatunków piwa zachęca do spędzania czasu w kawiarni przy dźwiękach nastrojowej muzyki.
Zaplecze konferencyjne
Położenie na skraju rozległych lasów, z dala od ludzkich siedzib, daje możliwość organizacji imprez integracyjnych w idealnych warunkach. Pensjonat oferuje klimatyzowane sale konferencyjne o powierzchni 100 i 130 mkw (z możliwością podziału na dwie odrębne sale o powierzchni 65 mkw. każda). Klimatyzacja oraz zaciemnienie sal gwarantują nienaganny przebieg konferencji.
Hotel Pensjonat Solaris