Hotel NU Hotel

hotele
Hotel NU Hotel
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Łódź > NU Hotel

NU Hotel

  inne
Al. J. Piłsudskiego 141, 92-318 Łódź
Galeria zdjęć
Hotel NU Hotel Łódź
Zdjęcie NU Hotel
Zdjęcie NU Hotel
Zdjęcie NU Hotel
Zdjęcie NU Hotel
Zdjęcie NU Hotel
Zdjęcie NU Hotel
Zdjęcie NU Hotel
Zdjęcie NU Hotel
Zdjęcie NU Hotel
Położenie hotelu
Nu Hotel znajduje się w dzielnicy Łódź – Widzew przy Alei J. Piłsudskiego nr 141 niedaleko ul. Niciarnianej. w pobliżu stadionu piłkarskiego klubu Widzew.
Hotel znajduje się na terenie byłych zakładów włókienniczych „Anilana” przy aleja Piłsudskiego, co pozwala przenieść się w czasie i poczuć atmosferę industrialnej Łodzi.
Warunki zakwaterowania
W hotelu znajduje się:
26 pokoi dwuosobowych z łazienkami w tym łóżka podwójne tzw. małżeńskie.
33 pokoi jednoosobowych z łazienkami oraz z łóżkami o szerokości 120cm co pozwala na położenie dwóch osób przy niezmienionej cenie.
12 pokoi trzyosobowych z łazienkami oraz możliwością łączenia lub rozdzielania łóżek na życzenie gości.

Dla Państwa wygody, każdy pokój został wyposażony w telewizję satelitarną, bezprzewodowy Internet, lodówkę oraz czajnik bezprzewodowy.
Wyposażenie hotelu
Dodatkowo, podczas noclegu w naszym hotelu, mogą Państwo bezpłatnie korzystać z pralki, żelazka oraz deski do prasowania.
W holu głównym dostępny jest automat do sporządzania kawy, herbaty i czekolady.
Dodatkowo w recepcji hotelu istnieje możliwość skorzystania z ksero oraz faxu.
Oferta gastronomiczna
Nasi Goście mogą skorzystać z Pubu i Restauracji. Dzięki wystrojowi jaki tutaj panuje, udało się zachować wspaniały charakter byłych zakładów włókienniczych.
W Restauracji o poranku, Goście mogą cieszyć się aromatem świeżo zmielonej kawy oraz zjeść syte śniadanie w postaci szwedzkiego stołu. A wieczorem, zanim udadzą się do swoich pokoi, skosztować wybornych dań, serwowanych w Restauracji Nu Hotel.
W hotelowym pubie serwujemy piwa różnych gatunków, od tych najbardziej znanych po te pochodzące z lokalnych browarów.
Zaplecze konferencyjne
W hotelu Nu Hotel znajduje się sala konferencyjna, która idealnie nadaje się do organizacji wszelkiego rodzaju zjazdów, szkoleń czy spotkań integracyjnych. Sala konferencyjna naszego hotelu pomieści 24 osoby, które będą miały stały dostęp do Internetu za pośrednictwem WiFi. Ponadto w sali konferencyjnej są okna i ciemne kotary – może panować naturalne, bądź sztuczne światło. W razie potrzeby, sala może zostać zaciemniona, tak aby prezentacja została wyświetlona w jak najlepszej jakości.
Hotel NU Hotel