Hotel Reymont

hotele
Hotel Reymont
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Łódź > Reymont

Reymont

  StandardStandardStandardStandardStandard
Ul. Legionów 81, 91-072 Łódź
Galeria zdjęć
Hotel Reymont Łódź
Zdjęcie Reymont
Zdjęcie Reymont
Zdjęcie Reymont
Zdjęcie Reymont
Zdjęcie Reymont
Zdjęcie Reymont
Zdjęcie Reymont
Zdjęcie Reymont
Położenie hotelu
Hotel REYMONT w Łodzi - dawniej GARNIZONOWY - prowadzi działalność od 1959 roku. Obecny budynek hotelowy przy ul. Legionów 81 wzniesiony w latach trzydziestych - zaliczany do zabytków miasta Łodzi - nawiązuje do stylu modernizmu. Hotel położony w centrum miasta (5 min. jazdy tramwajem do centralnej ulicy Łodzi - ul. Piotrkowskiej), od dworca PKP Łódź Fabryczna ok. 6 km., od dworca PKP Łódź Kaliska ok. 5 km., od dworca PKS Łódź Północna ok. 8 km.
Warunki zakwaterowania
W Hotelu czeka 115 miejsc w 73 pokojach 1-, 2-, osobowych oraz apartamentach na gości ceniących sobie spokój i wygodne warunki odpoczynku. Przewidziano również możliwość przyjęcia na nocleg osób niepełnosprawnych do dwóch specjalnie urządzonych pokoi. Wszystkie pokoje posiadają łazienki oraz wyposażone są w TV SAT, telefon, lodówkę.
Oferta gastronomiczna
Śniadania wydawane są w formie bufetu w godzinach od 6:30 do 10:00
Zaplecze konferencyjne
Hotel Reymont oferuje kompleksową obsługę wszelkich spotkań biznesowych. Do Państwa dyspozycji oddaje 4 sale konferencyjne (w tym 3 klimatyzowane) o powierzchni od 24 m2 do 92 m2, w tym największa pomieści do 100 osób. Wszystkie sale wyposażone są w niezbędny sprzęt audiowizualny oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu. Restauracja hotelowa kompleksowo obsłuży każdą konferencję w zakresie przerw kawowych i lunchu.
Hotel Reymont