Hotel Rubin

hotele
Hotel Rubin
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Łódź > Rubin

Rubin

  
Ul. Scaleniowa 11, 93-436 Łódź
Galeria zdjęć
Hotel Rubin Łódź
Zdjęcie Rubin
Zdjęcie Rubin
Zdjęcie Rubin
Zdjęcie Rubin
Zdjęcie Rubin
Zdjęcie Rubin
Zdjęcie Rubin
Zdjęcie Rubin
Zdjęcie Rubin
Zdjęcie Rubin
Zdjęcie Rubin
Zdjęcie Rubin
Położenie hotelu
Mały, nowoczesny pensjonat Rubin znajduje się w południowo-zachodniej części Łodzi, w zielonej, willowej dzielnicy Popioły. W pobliżu jest las i stawy rybne. Hotel zlokalizowany jest niedaleko od drogi prowadzącej z Łodzi do Sieradza. W ciągu kilkunastu minut można dojechać stąd samochodem do centrum Łodzi i na lotnisko. Z okien rozciąga się widok na ogrody i las oraz hotelowy parking.
Warunki zakwaterowania
Zajazd Rubin to duża willa oferująca komfortowy nocleg. Do dyspozycji Gości oddane jest 11 pokoi – jedno- dwuosobowych z możliwością dostawki, pokoje typu studio oraz apartament Prezydencki. Wszystkie pokoje są nowocześnie urządzone, przestronne, ciepłe i bardzo komfortowe, z łazienkami, telewizją kablową, dostępem do Internetu i biurkiem do pracy. Z kilku pokoi jest bezpośredni dostęp do kuchni dla Gości. Klienci cenią sobie ciszę, świeże powietrze, prywatność i możliwość korzystania z tarasu oraz pięknego ogrodu z fontanną przypominającego ogródki japońskie. To idealne miejsce do pracy i wypoczynku. Hotel jest popularny wśród gości podróżujących służbowo oraz rekreacyjnie.
Wyposażenie hotelu
Bezpłatny, strzeżony parking. Bezprzewodowy Internet na terenie całego obiektu. Śniadania podawane są na życzenie Klienta, bez określonych godzin. Za dodatkową opłatą akceptowane są również zwierzęta.
Oferta gastronomiczna
Restauracja serwująca dania tradycyjnej kuchni polskiej, dania regionalne, oraz drink bar.
Zaplecze konferencyjne
Zajazd Rubin umożliwia organizację spotkań biznesowych oraz konferencji w gabinecie lub salce znajdującej się z Apartamencie Prezydenckim z wyjściem na patio. W zależności od okładu krzeseł, salka może pomieścić do 40 osób.
Informacje dodatkowe
Na terenie obiektu obowiązuje zakaz palenia. Brak udogodnień dla osób niepełnosprawnych.
Hotel Rubin