Hotel SPA Hotel Splendor

hotele
Hotel SPA Hotel Splendor
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Lubenia > SPA Hotel Splendor

SPA Hotel Splendor

  StandardStandardStandardStandardStandard
Miejscowość Siedliska k.Rzeszowa 495, 36-042 Lubenia
Galeria zdjęć
Hotel SPA Hotel Splendor Lubenia
Zdjęcie SPA Hotel Splendor
Zdjęcie SPA Hotel Splendor
Zdjęcie SPA Hotel Splendor
Zdjęcie SPA Hotel Splendor
Zdjęcie SPA Hotel Splendor
Zdjęcie SPA Hotel Splendor
Zdjęcie SPA Hotel Splendor
Zdjęcie SPA Hotel Splendor
Zdjęcie SPA Hotel Splendor
Zdjęcie SPA Hotel Splendor
Zdjęcie SPA Hotel Splendor
Zdjęcie SPA Hotel Splendor
Zdjęcie SPA Hotel Splendor
Zdjęcie SPA Hotel Splendor
Zdjęcie SPA Hotel Splendor
Położenie hotelu
Atutem hotelu SPA Hotel Splendor jest jego lokalizacja. Malownicze położenie na szczycie wzgórza między zielonymi lasami, w otoczeniu fascynującej przyrody z pięknym widokiem na panoramę Rzeszowa tworzy wymarzone miejsce dla spragnionych ciszy i spokoju.
Warunki zakwaterowania
SPA Hotel Splendor posiada zaplecze noclegowe dla 70 osób, sale restauracyjne i konferencyjne, kawiarnie oraz profesjonalnie przygotowane centrum odnowy biologicznej.
Klasyczny wystrój hotelu w połączeniu z kolonialnym wyposażeniem pokoi hotelowych i gabinetów SPA czyni go oryginalnym i niepowtarzalnym. Sprowadzone specjalnie w tym celu z Indii meble z drzewa akacjowego i kamienie granitowe tworzą wyjątkowy, orientalny klimat.
Hotel jest idealnym miejscem wypoczynku dla gości indywidualnych oraz całych rodzin. W budynku zorganizowany jest pokój zabaw dla dzieci, nad którym czuwa hotelowa niania, a na zewnątrz znajduje się plac zabaw.
Wyposażenie hotelu
Wszystkie pokoje mają wyjątkowy kolonialny klimat, który wprowadza nastrojowo klienta w świat orientalnych doznań, jakie czekają go w SPA. W tym celu sprowadzono z prowincji Radżastan w Indiach meble z drzewa akacjowego oraz płyty granitowe na wykończenie łazienek.
Wszystkie pokoje posiadają balkon z pięknym widokiem na okolice Rzeszowa.
Pokoje wyposażone są w:
- klimatyzację
- telewizję satelitarną – telewizory LCD
- internet
- telefon
- sejf
- suszarkę do włosów
Oferta gastronomiczna
Elegancko urządzona restauracja może pomieścić do 150 osób. Wytworne wnętrza, połączenie klasycznego stylu pełnego światła i ekskluzywnych indyjskich kamieni tworzy harmonijną i zachwycającą całość.
Szef kuchni – Kamil Nykiel - serwuje dania zarówno kuchni polskiej z elementami kuchni regionalnej, jak i kuchni wybranych krajów świata. Produkty dobierane są z dużą starannością i uwagą jeśli chodzi o aspekt zdrowia i ekologii.
Wykwinte i bogate menu zaspokoi wymagania każdego smakosza. Pyszne wypieki i ciasta z hotelowej cukierni będą idealnym uzupełnieniem każdego posiłku.
Zaplecze konferencyjne
Dla klientów biznesowych przygotowaliśmy dwie profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, które pomieszczą do 300 osób. Posiadają one: projektory, ekrany, flipcharty, system nagłośnienia, mikrofony bezprzewodowe, podium, bezprzewodowy dostęp do internetu, zaciemnienie oraz klimatyzację. Oferujemy również możliwość podłączenia telewizorów oraz innych urządzeń multimedialnych.
Z myślą o państwa potrzebach dysponujemy różnymi ukladami sal oraz kompleksową i profesjonalną obsługą wszelkiego rodzaju spotkań. Podczas przerw dla klientów istnieje mozliwość przygotowania posilków w formie bufetu
Wypoczynek w hotelu
Filozofia SPA opiera się na wschodnim ideale, zgodnie z którym harmonia między ciałem i umysłem jest źródłem prawdziwego piękna i zdrowia. Świat SPA zaspokaja pragnienia wyrażane przez współczesnego człowieka dotkniętego niepokojem i stresem - dostarcza harmonię, zadowolenie, odprężenie, równowagę duchową i fizyczną.
W tym celu zapraszamy do odwiedzenia naszej profesjonalnie przygotowanej strefy Wellnes SPA:
* Basen o wymiarach 16 x 8 m z czterema stanowiskami do masowania pleców, brzucha, nóg i dwoma masażerami karku
* Wieloosobowa wanna do masażu relaksacyjnego ciała
* Sauna fińska
* Sauna parowa
* Sauna sucha
* Strefa schładzania
* Sauna aromaterapeutyczna (tepidarium)
* Siłownia
* Solarium
Wszystkie zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem hiszpańskiej marki kosmetycznej Germaine de Capuccini.
Profesjonalna Klinika Urody Spa Hotelu Splendor to 14 profesjonalnych gabinetów odnowy z najnowszymi urządzeniami. Wszystkie zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem hiszpańskiej marki kosmetycznej Germaine de Capuccini.
Hotel SPA Hotel Splendor