Hotel Przedwiośnie

hotele
Hotel Przedwiośnie
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Mąchocice Kapitulne > Przedwiośnie

Przedwiośnie

  StandardStandardStandardStandardStandard
Miejscowość Mąchocice Kapitulne 178, 26-001 Mąchocice Kapitulne
Galeria zdjęć
Hotel Przedwiośnie Mąchocice Kapitulne
Zdjęcie Przedwiośnie
Zdjęcie Przedwiośnie
Zdjęcie Przedwiośnie
Zdjęcie Przedwiośnie
Zdjęcie Przedwiośnie
Położenie hotelu
Serdecznie witamy w najwyżej i najpiękniej położonym hotelu w Górach Świętokrzyskich. Łatwy dojazd - tylko 3 godziny samochodem z Warszawy i Łodzi, 2 godziny z Krakowa i 2,5 godziny z Katowic - umożliwia organizację spotkań, konferencji i wypoczynek dla Gości z całej Polski przez cały rok.
Warunki zakwaterowania
Do państwa dyspozycji oddajemy 155 miejsc noclegowych (z dostawkami do 199 miejsc) w pokojach 1,2, 3 -osobowych i apartamentach (wszystkie pokoje z łazienkami, TV i telefonami). Większość pokoi hotelowych przeszła gruntowny remont w bieżącym roku.
Wyposażenie hotelu
Dodatkowe atrakcje: sauna, siłownia, masaże, brodzik dla maluchów. Dla aktywynych sportowo oferujemy: kort tenisowy, boisko do siatkówki, bilard, dla narciarzy - wyciągi narciarskie, dla cyklistów - trasy rowerowe, dla miłośników pojazdów terenowych - tory offroadowe. Basen kryty o powierzchni 200 m2 z hydromasażami.
Oferta gastronomiczna
Naszym atutem jest hotelowa kuchnia. Obok tradycyjnych dań polskich i przysmaków regionalnych serwuje menu różnych krajów świata włącznie z kuchnią "fusion". Kunszt Szefa Kuchni zadowoli najbardziej wymagających smakoszy. Na Państwa życzenie przygotujemy także dania wegetariańskie, dietetyczne i kuchni "fit". Na szczególną uwagę zasługuje pozycja "Szef Kuchni poleca", w której proponowane są najnowsze specjały i ciekawostki kulinarne, mogące zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusta.
Zaplecze konferencyjne
Atutem naszego hotelu jest możliwość organizacji i obsługi konferencji, szkoleń, seminariów zjazdów itp. Posiadamy duże doświadczenie w tego typu usługach, organizując także imprezy o charakterze międzynarodowym. Wyposażenie techniczne sal konferencyjnych: internet bezprzewodowy, ekran, rzutnik, flipchart, rzutnik multimedialny, nagłośnienie, kabiny do tłumaczeń symultanicznych / na zamówienie.
Hotel Przedwiośnie