Hotel Trojak

hotele
Hotel Trojak
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Mysłowice > Trojak

Trojak

  inne
Ul. Stadionowa 11, 41-400 Mysłowice
Galeria zdjęć
Hotel Trojak Mysłowice
Zdjęcie Trojak
Zdjęcie Trojak
Zdjęcie Trojak
Zdjęcie Trojak
Zdjęcie Trojak
Zdjęcie Trojak
Zdjęcie Trojak
Zdjęcie Trojak
Zdjęcie Trojak
Zdjęcie Trojak
Zdjęcie Trojak
Zdjęcie Trojak
Zdjęcie Trojak
Zdjęcie Trojak
Zdjęcie Trojak
Położenie hotelu
„Trojak" dzięki wyjątkowemu położeniu w parku leśnym, na przedmieściach Mysłowic, pozwoli Państwu spędzić czas w spokojnej, przyjaznej atmosferze, zapominając o pośpiechu dnia codziennego. Dodatkowym atutem obiektu jest lokalizacja w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych Kraków - Warszawa, zatem łatwo do niego dojechać prawie z każdego miejsca w kraju.
Warunki zakwaterowania
„Trojak" oferuje gościom 95 miejsc noclegowych w 49 pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych. Pokoje standardowo zostały wyposażone w pełny węzęł sanitarny, TV, telefon, internet bezprzewodowy. Osoby pragnące zakosztować odrobiny luksusu mogą zdecydować się na komfortowe apartamenty o podwyższonym standardzie.
Wyposażenie hotelu
Pobyt w kompleksie zapewni gościom satysfakcjonujący wypoczynek. Dla osób lubiących aktywne spędzanie czasu "Trojak" proponuje:
- aktywne spędzanie czasu na kręgielni lub na korcie squash,
- ćwiczenia na sali treningowej wyposażonej w najnowocześniejszy sprzęt poprawiający samopoczucie i wygląd: maszyny Vacu Activ Extreme 3 w 1, Vacu Activ Rollmasaż oraz platformy wibracyjne,
- gry zespołowe tj. siatkówka, koszykówka czy piłka halowa na pełnowymiarowej sali gimnastycznej.
Dla osób lubiących mniej aktywny wypoczynek "Trojak" poleca trasy spacerowe, saunę, solarium, obcowanie z naturą, lub korzystanie z PuB dostępnego dla gości całą dobę.
Oferta gastronomiczna
Restauracja „Trojak" pozwoli Państwu delektować się wykwintnymi potrawami kuchni europejskiej, wegetariańskiej i staropolskiej w stylowych, eleganckich wnętrzach.
W letnie, długie dni zapraszamy do ogródka, gdzie w otoczeniu bujnej zieleni, przy romantycznej muzyce, można rozkoszować się przysmakami z grilla.
Zaplecze konferencyjne
"Trojak" to nie tylko doskonałe miejsce do wypoczynku, ale i pracy. Z dala od zgiełku miasta obiekt organizuje szkolenia, konferencje, kongresy oraz imprezy okolicznościowe, w tym catering. Obiekt dysponuje 4 salami wielofunkcyjnymi, które idealnie nadają się na spotkania biznesowe czy bankiety. Sale mogą pomieścić łącznie 500 osób.
Standardowe wyposażenie sal:
- ekran,
- rzutnik multimedialny,
- flipchart,
- nagłośnienie,
- bezprzewodowe łącze internetowe.
Wszystkie sale w pełni klimatyzowane.
Hotel Trojak