Hotel Olecki

hotele
Hotel Olecki
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Oświęcim > Olecki

Olecki

  StandardStandardStandardStandardStandard
Ul. St. Leszczyńskiej 16, 32-600 Oświęcim
Galeria zdjęć
Hotel Olecki Oświęcim
Zdjęcie Olecki
Zdjęcie Olecki
Zdjęcie Olecki
Zdjęcie Olecki
Zdjęcie Olecki
Zdjęcie Olecki
Zdjęcie Olecki
Zdjęcie Olecki
Zdjęcie Olecki
Zdjęcie Olecki
Położenie hotelu
Nowoczesny 3 gwiazdkowy Hotel "Olecki" położony jest na trasie Bielsko-Biała - Katowice - Kraków w bezpośrednim sąsiedztwie Państwowego Muzeum KL Auschwitz (200m) i Muzeum Birkenau (3km).
Warunki zakwaterowania
Ten otwarty w 2007 roku obiekt ze względu na swe doskonałe położenie w cichej okolicy przeznaczony jest zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak też indywidualnie lub grupowo, które po męczącym dniu lub pełnym wrażeń zwiedzaniu, pragną odpocząć w zaciszu swojego komfortowego pokoju. Hotel "Olecki" spełnia wysokie standardy, oferuje miłą i domową atmosferę, jak też wysoką jakość usług. Nowoczesne meble oraz modny wystrój wnętrz podkreślają panujący tu przytulny i odprężający nastrój. Hotel oferuje 73 miejsca noclegowe w 24 pokojach 1, 2, 3, 4 - osobowych oraz 3 Apartamentach.
Oferta gastronomiczna
W przytulnej sali restauracyjnej znajdującej się w podziemiach hotelu nasi Goście mogą poznać smak wyśmienitych dań kuchni polskiej i europejskiej. Po dniu spędzonym na zwiedzaniu zachęcamy Państwa do zrelaksowania się przy orzeźwiającym drinku w hotelowym barze, zaś w lecie do skosztowania zimnych napojów w cieniu ogródka piwnego.
Informacje dodatkowe
Do dyspozycji Gości jest również bezpłatny, monitorowany całodobowo parking. Hotel przyjmuje gości ze zwierzętami.
Hotel Olecki