Hotel Piemont

hotele
Hotel Piemont
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Pabianice > Piemont

Piemont

  StandardStandardStandardStandardStandard
Ul. Jana Kilińskiego 25, 95-200 Pabianice
Galeria zdjęć
Hotel Piemont Pabianice
Zdjęcie Piemont
Zdjęcie Piemont
Zdjęcie Piemont
Zdjęcie Piemont
Zdjęcie Piemont
Zdjęcie Piemont
Zdjęcie Piemont
Zdjęcie Piemont
Zdjęcie Piemont
Zdjęcie Piemont
Zdjęcie Piemont
Zdjęcie Piemont
Położenie hotelu
Witamy Państwa w Hotelu "Piemont" położonym w centrum Pabianic (Łódź centrum - 16 km).
Warunki zakwaterowania
Dysponujemy 53 miejscami noclegowymi, które są usytuowane głównie w pokojach i 1-osobowych i 2-osobowych. Posiadamy również pokój 3-osobowy oraz 4-osobowy.
Mamy nadzieję, że trzygwiazdkowy standard, profesjonalna obsługa oraz wyśmienita kuchnia pozwoli Państwu na zadowolenie z wyboru naszego hotelu na miejsce swego pobytu.
Wyposażenie hotelu
Pokoje wyposażone są w łazienkę z natryskiem lub wanną, TV-SAT, radio, telefon, bezpłatny dostęp do internetu w pokojach. Czterokondygnacyjny budynek hotelowy ma windę. Sejf do dyspozycji gości znajduje się w recepcji. Nasi goście korzystają z bezpłatnego, monitorowanego parkingu. W wolnym czasie zapraszamy do skorzystania z sauny oraz sali bilardowej. W bliskim sąsiedztwie hotelu (400 m) znajdują się kryte korty tenisowe i basen.
Oferta gastronomiczna
Restauracja "Piemont" znana jest z bardzo dobrej kuchni i obsługi. U nas skosztujecie Państwo tradycyjnych i wykwintnych dań kuchni polskiej i nie tylko, a na deser domowych ciast własnej produkcji. Dysponujemy trzema klimatyzowanymi salami. W restauracji na parterze miłośnicy żywej muzyki mogą przyjemnie spędzić wieczór przy dźwiękach fortepianu. Na I piętrze znajdują się dwie sale bankietowe: kominkowa i taneczna.
Zaplecze konferencyjne
Zapraszamy Państwa do organizacji konferencji, prezentacji i szkoleń. Dysponujemy dwiema klimatyzowanymi salami wielofunkcyjnymi, każda o powierzchni 100 m2 . Z jednej z sal istnieje możliwość wyjścia na taras (pow. 80 m2) gdzie znajduje się letni ogródek. Układ sal umożliwia ich dowolną aranżację - układ kinowy do 100 osób - układ konferencyjny do 60 osób. Sale konferencyjne posiadają nagłośnienie oraz w zależności od Państwa potrzeb, wyposażone są w telewizor, magnetowid, flipchart, rzutnik folii oraz projektor multimedialny.
Hotel Piemont