Hotel Piaskowy

hotele
Hotel Piaskowy
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Pszczyna > Piaskowy

Piaskowy

  StandardStandardStandardStandardStandard
Ul. Piechurów 3, 43-200 Pszczyna
Galeria zdjęć
Hotel Piaskowy Pszczyna
Zdjęcie Piaskowy
Zdjęcie Piaskowy
Zdjęcie Piaskowy
Zdjęcie Piaskowy
Zdjęcie Piaskowy
Zdjęcie Piaskowy
Zdjęcie Piaskowy
Zdjęcie Piaskowy
Zdjęcie Piaskowy
Zdjęcie Piaskowy
Zdjęcie Piaskowy
Zdjęcie Piaskowy
Położenie hotelu
Hotel Piaskowy *** to nowoczesny hotel dla ludzi biznesu zlokalizowany przy trasie DK-1 Bielsko – Biała -Warszawa, blisko stolicy Górnego Śląska "Katowice", obecnie jednego z najszybciej rozwijających się miast regionu. Atrakcyjna lokalizacja sprawia że w ciągu kilku minut możecie Państwo dotrzeć do ważniejszych miast regionu.
Warunki zakwaterowania
Do dyspozycji Gości oddajemy 45 eleganckich, komfortowo wyposażonych pokoi 1 i 2 osobowych z dostępem do internetu,wygodnym biurkiem do pracy, łazienką z natryskiem,TV SAT,radio, telefonem, dwa Apartamenty z łóżkiem małżeńskim z wbudowaną koloroterapią w tym Apartament Komfort z łazienką wyposażoną w wannę z jacuzzi.
Wyposażenie hotelu
W Recepcji hotelu Goście mogą wypożyczyć suszarki do włosów, kabel do internetu. Dodatkowo Recepcja posiada w sprzedaży przybory kosmetyczne. Goście hotelowi mają dostęp do bezpłatnej strefy WiFi we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych, w lobby znajduje się nieodpłatne stanowisko komputerowe z dostępem do internetu dostępne przez 24 godziny. Dodatkowo zapraszamy naszych Gości do nowo otwartego Tv room z salonem gier oraz komfortowo wyposażoną palarnią. Tv room to również miejsce wyposażone w stanowisko komputerowe z dostępem do internetu,40 calowy Tv, automat z wysokiej jakości aromatyczną kawą, dostępny dla Gości przez 24h.
Oferta gastronomiczna
Restauracja "Kameralna" Hotelu Piaskowy *** wabi tradycyjną kuchnią polską oraz wyrafinowaną kuchnią europejską, pełną wyszukanych smaków i kuszących aromatów. Niezapomnianych doznań kulinarnych dostarczą Państwu wyborne potrawy, specjalnie wyselekcjonowane gatunki win i wykwintne desery. Profesjonalna obsługa spełni najdrobniejszy kaprys, a rozkosze stołu zadowolą najbardziej wymagające podniebienia. Wnętrze Restauracji zawsze wypełniają budzące zachwyt aromaty domowej kuchni, przyjemna atmosfera serdecznych spotkań . Stylowe i eleganckie wnętrze restauracji, a także nadzwyczaj profesjonalna i przyjemna obsługa stwarza przytulny, wyjątkowy klimat.
Zaplecze konferencyjne
Hotel Piaskowy to również doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji, szkolenia czy rozmów rekrutacyjnych. Na potrzeby naszych Gości biznesowych przygotowaliśmy klimatyzowaną salę konferencyjno-bankietową dla 47 osób.
Hotel Piaskowy