Hotel Forum

hotele
Hotel Forum
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Rzeszów > Forum

Forum

  StandardStandardStandardStandardStandard
Ul. Lisa Kuli 19, 35-025 Rzeszów
Galeria zdjęć
Hotel Forum Rzeszów
Zdjęcie Forum
Zdjęcie Forum
Zdjęcie Forum
Zdjęcie Forum
Zdjęcie Forum
Zdjęcie Forum
Zdjęcie Forum
Zdjęcie Forum
Zdjęcie Forum
Zdjęcie Forum
Zdjęcie Forum
Zdjęcie Forum
Zdjęcie Forum
Zdjęcie Forum
Zdjęcie Forum
Położenie hotelu
Nasz hotel mieści się w samym centrym Rzeszowa, w znanym kompleksie handlowym, w bliskiej odległości od dworca PKS, PKP i lotniska.
Warunki zakwaterowania
Do dyspozycji Państwa pozostawiamy 34 pokoje. Przygotowując je dla naszych Gości zadbaliśmy aby łącząc komfort i wygodę były zarówno doskonałym miejscem wypoczynku jak i pracy. Klasycznie i elegancko umeblowane, wyposażone zostały w klimatyzację, telefon, radio, TV satelitarną, oraz szerokopasmowe łącze internetowe.
W pokojach o podwyższonym standardzie i apartamentach znajduje się wanna z hydromasażem.

Do dyspozycji Państwa pozostawiamy również 5 komfortowych apartamentów. Dzięki wyposażeniu naszych pokoi w najlepszy sprzęt staramy się zapewnić komfortowy wypoczynek.
Oferta gastronomiczna
Zapraszamy Państwa do naszej restauracji i kawiarni hotelowej gdzie zaznać można prawdziwych rozkoszy podniebienia, relaksu i orzeźwiających drinków.

Nasza restauracja - to doskonałe miejsce na spotkania w gronie przjaciół, rodziny, rozmowy biznesowe. Przytulna sala, świetnie sprawdza się podczas uroczystych bankietów oraz kameralnych przyjęć okolicznościowych.
Zaplecze konferencyjne
Konferencje prasowe, spotkania biznesowe, szkolenia czy imprezy integracyjne to wydarzenia ważne w życiu każdej firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby miały niepowtarzalny wymiar i styl aby zostały zapamiętane przez Państwa Gości.
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Gości przystosowaliśmy klimatyzowaną salę konferencyjną mieszcząca maksymalnie 60 osob w ustawieniu kinowym. Dodatkowo sala konferencyjna może zostać wykorzystana jako idealne miejsce na prestiżowe bankiety, przyjęcia okolicznościowe, wesela i inne.
Sala wyposażona jest w flipchart, tablicę suchościeralną, ekran, rzutnik folii, sprzęt audio – wizualny (telewizor, video, dvd, wieża HiFi, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe), szerokopasmowe łącze internetowe - co podnosi sprawność i efektywność prowadzonych konferencji czy prezentacji.
Hotel Forum