Hotel Prezydencki***

hotele
Hotel Prezydencki***
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Rzeszów > Prezydencki***

Prezydencki***

  StandardStandardStandardStandardStandard
Ul. Podwisłocze 48, 35-309 Rzeszów
Galeria zdjęć
Hotel Prezydencki*** Rzeszów
Zdjęcie Prezydencki***
Zdjęcie Prezydencki***
Zdjęcie Prezydencki***
Zdjęcie Prezydencki***
Zdjęcie Prezydencki***
Zdjęcie Prezydencki***
Zdjęcie Prezydencki***
Zdjęcie Prezydencki***
Zdjęcie Prezydencki***
Zdjęcie Prezydencki***
Położenie hotelu
Wszystkich przybywających do Rzeszowa zapraszamy do trzygwiazdkowego Hotelu Prezydenckiego. Zlokalizowany w pobliżu trasy E-4, 10 kilometrów od lotniska w Jasionce, 2 kilometry od dworca PKP i PKS jest świetną bazą wypadową dla tych, którzy zdecydują się zwiedzić region Podkarpacia – Łańcut z neobarokowym pałacem Potockich i Lubomirskich, Leżajsk z XVIII wiecznym klasztorem oo. Bernardynów, Park Krajobrazowy – Prządki oraz zamek Krzemieniec w Odrzykoniu, czy wciąż dziewicze, unikalne tereny Bieszczad i tamtejszych cerkwi. Położony blisko centrum ale w cichej dzielnicy miasta jest przede wszystkim doskonałym miejscem wypoczynku dla osób podróżujących w celach biznesowych. Profesjonalna, dyskretna obsługa, komfortowo wyposażone pokoje, przyjazne otoczenie pozwolą na pełny relaks w hotelu, który ma duszę.
Warunki zakwaterowania
Przygotowując pokoje dla Gości zadbano aby łącząc komfort i wygodę były zarówno doskonałym miejscem wypoczynku jak i pracy. Klasycznie i elegancko umeblowane, wyposażone zostały w minibar, telefon, radio, TV satelitarną, oraz sztywne łącze internetowe. Do dyspozycji Gości jest 56 przestronnych pokoi jedno i dwuosobowych, oraz 4 apartamenty.
Wyposażenie hotelu
Dbając o komfort wypoczynku oraz dobre samopoczucie Gości hotel stworzył bogaty program rekreacyjny. Zapraszamy Państwa do sauny, salonu kosmetycznego oraz salonu fryzjerskiego Parisette.
Oferta gastronomiczna
Restauracja Hotelu Prezydenckiego to doskonałe miejsce na spotkania w gronie przyjaciół, rodziny, rozmowy biznesowe. Przytulna sala, mieszcząca 80 osób, świetnie sprawdza się podczas uroczystych bankietów oraz kameralnych przyjęć okolicznościowych. Szeroka gama dań kuchni polskiej i europejskiej oraz starannie wyselekcjonowane wina z różnych regionów świata zaspokoją gusta najwybredniejszych smakoszy.
Zaplecze konferencyjne
Hotel Prezydencki posiada dwie sale konferencyjne mogące pomieścić 20 i 45 osób (ustawienie kinowe), wyposażone w sprzęt audiowizualny.
Informacje dodatkowe
Hotel Prezydencki jako jedyny na Podkarpaciu należy do grupy Polish Prestige Hotels & Resorts.
Hotel Prezydencki***