Hotel Orion

hotele
Hotel Orion
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Sosnowiec > Orion

Orion

  StandardStandardStandardStandardStandard
Ul. Przyjaciół Żołnierza 5a, 41-200 Sosnowiec
Galeria zdjęć
Hotel Orion Sosnowiec
Zdjęcie Orion
Zdjęcie Orion
Zdjęcie Orion
Zdjęcie Orion
Zdjęcie Orion
Zdjęcie Orion
Zdjęcie Orion
Zdjęcie Orion
Zdjęcie Orion
Zdjęcie Orion
Zdjęcie Orion
Zdjęcie Orion
Zdjęcie Orion
Zdjęcie Orion
Zdjęcie Orion
Położenie hotelu
Hotel Orion usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu centrum miasta Sosnowca. Dogodna lokalizacja umożliwia łatwy dojazd do wielu ważnych miejsc, atrakcji turystycznych Sosnowca oraz regionu.
W sąsiedztwie hotelu Orion znajdują się banki, urzędy, kino, teatr, centrum handlowe, oraz centrum sportu, w którego skład wchodzą Sala do zajęć grupowych (fitness), korty do squash-a i Ricochetta, jak również część relaksacyjna w postaci saun, solarium i gabinetów masażu.
Doskonała lokalizacja w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych umożliwia łatwy i szybki dojazd w kierunku Katowic, Krakowa, Wrocławia, Warszawy, oraz sąsiednich miast.
Warunki zakwaterowania
Hotel Orion dysponuje komfortowo wyposażonymi pokojami jednoosobowymi, dwuosobowymi, pokojami typu komfort z łożem małżeńskim, pokojami trzyosobowymi oraz apartamentami.
Pokoje wyposażone są w wyposażony w łazienkę z kabiną natryskową, TV LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej, telefon, biurko do pracy , oraz bezprzewodowy dostęp do szybkiego Internetu.
Oferta gastronomiczna
Nowo otwarta Restauracja SuperNova to połączenie nowoczesnych wnętrz, wyśmienitej kuchni i profesjonalnej obsługi. Mając na uwadze Państwa zadowolenie przygotowaliśmy kartę menu w oparciu o dania kuchni polskiej i europejskiej, która zaspokoi podniebienia nawet największych smakoszy. Dodatkowo do Państwa dyspozycji oddajemy 4 wielofunkcyjne, klimatyzowane sale restauracyjne na dwóch poziomach.

Codziennie Restauracja SuperNova zaprasza gości od 6:00 do 10:30 na śniadania w formie stołu szwedzkiego, aby w nastrojowych klimatach restauracji, każdy dzień rozpoczął się słonecznie i wyjątkowo.
Zaplecze konferencyjne
Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia służymy Państwu pomocą w zakresie organizacji szkoleń, konferencji biznesowych, konferencji naukowych, prelekcji, prezentacji oraz kameralnych spotkań biznesowych.
Na życzenie gości udostępniamy wszelkiego rodzaju profesjonalny sprzęt konferencyjny. W standardzie wynajmu sali zapewniamy Flip chart oraz sprzęt nagłaśniający. Oferujemy bogaty wybór przerw kawowych oraz zróżnicowane propozycje menu obiadowego.
Hotel Orion