Hotel Europa

hotele
Hotel Europa
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Starachowice > Europa

Europa

  StandardStandardStandardStandardStandard
Ul. Radomska 76 a, 27-200 Starachowice
Galeria zdjęć
Hotel Europa Starachowice
Zdjęcie Europa
Zdjęcie Europa
Zdjęcie Europa
Zdjęcie Europa
Zdjęcie Europa
Zdjęcie Europa
Zdjęcie Europa
Zdjęcie Europa
Zdjęcie Europa
Zdjęcie Europa
Zdjęcie Europa
Zdjęcie Europa
Zdjęcie Europa
Zdjęcie Europa
Zdjęcie Europa
Położenie hotelu
Hotel Europa**** business & SPA to nowoczesny obiekt konferencyjno-biznesowy z wieloletnim doświadczeniem. Hotel znajduje się w centrum południowo-wschodniej części kraju (woj. świętokrzyskie).

Starachowice to malowniczo położone miasto w północnej części województwa świętokrzyskiego, nad rzeką Kamienną, w tzw. Staropolskim Okręgu Przemysłowym, pomiędzy dwoma wielkimi kompleksami leśnymi: Puszczą Świętokrzyską i Puszczą Iłżecką.
Warunki zakwaterowania
Hotel Europa**** business & SPA Starachowice dysponuje 154 pokojami co daje nam łącznie 350 miejsc noclegowych. Na życzenie klientów istnieje również możliwość przygotowania dostawek w 36 pokojach dwuosobowych.

Pokoje Economy ekonomiczne nie odbiegają w swym wyposażeniu od pokoi standardowych. Ich cechami odróżniającymi od pokoi Standard są okna dachowe i skosy.

Pokoje Standard to komfortowo przygotowane pokoje dla osób podróżujących służbowo jak i przyjeżdżających w celach turystycznych. W każdy pokój wyposażony jest w wygodne łóżka, miejsce do pracy. W niektórych pokojach jest możliwość wstawienia dostawki. W każdym pokoju znajdują się dodatkowe ręczniki i szlafroki.
,br> Pokoje Standard Plus to ekskluzywne, przestronne pokoje, głównie zlokalizowane w III nowo otwartej strefie Hotelu. Duża łazienka z prysznicem zdecydowanie uprzyjemni Państwa pobyt.
Pokoje występują w dwóch kolorystykach: niebieskiej i czerwonej, część pokoi jest w tonacji beżowej.

Apartament to luksusowy pokój typu studio z sypialnią i pokojem dziennym, zapewni komfort najbardziej wymagającym Gościom. Zapewnia miejsce do pracy i wypoczynku.
Wyposażenie hotelu
Oferujemy parking - ilość miejsc jest ograniczona, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu rezerwacji miejsca.

Strefa relaksu jest czynna codziennie od 8:00 do 22:00.

Gabinety SPA są czynne od 9:00 do 21:00. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja zabiegów.

Zapraszamy Państwa na odprężenie do hotelowej Strefy Relaksu położonej w nowo otwartej, cichej części hotelu z bezpośrednim wyjściem na taras.
Oferta gastronomiczna
Zapraszamy Państwa do jednej z naszych restauracji, gdzie zasmakować można kuchni międzynarodowej oraz regionalnych specjałów.

Wieczorem odprężenie przy drinku lub lampce wina znajdą Państwo w Pubie Dublin.

Zaplecze konferencyjne
Sale konferencyjne Hotelu Europa to połączenie nowoczesnych, klimatyzowanych sal konferencyjnych z profesjonalnym wyposażeniem oraz fachową obsługą.

Wygoda i komfort szkolenia w istotny sposób wpływają na jakość i efektywność spotkania.
Z kolei uniwersalność wnętrz pozwala organizatorom na realizację różnorodnych scenariuszy - od kilkuosobowych grup warsztatowych po kilkusetosobowe liczne spotkania wykładowe.

Do dyspozycji jest 6 sal konferencyjnych o różnej powierzchni i pojemności, przystosowanych do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, bankietów, seminariów, szkoleń i innych spotkań biznesowych. Nazwy sal pochodzą od nazw wielkich miast i kojarzą się z europejskim poziomem proponowanych w hotelu usług.
Hotel Europa