Hotel Hotel 500

hotele
Hotel Hotel 500
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Stryków > Hotel 500

Hotel 500

  StandardStandardStandardStandardStandard
Ul. Warszawska - Smolice 1B, 95-010 Stryków
Galeria zdjęć
Hotel Hotel 500 Stryków
Zdjęcie Hotel 500
Zdjęcie Hotel 500
Zdjęcie Hotel 500
Zdjęcie Hotel 500
Zdjęcie Hotel 500
Zdjęcie Hotel 500
Zdjęcie Hotel 500
Zdjęcie Hotel 500
Zdjęcie Hotel 500
Zdjęcie Hotel 500
Zdjęcie Hotel 500
Zdjęcie Hotel 500
Położenie hotelu
Hotel zlokalizowany jest na północny-wschód od Łodzi, 14 km od centrum miasta. Usytuowany jest przed wjazdem do Strykowa przy trasie Łódź - Łowicz - Warszawa. Stanowi doskonałą bazę dla odwiedzających nie tylko Łódź, ale także znane wsrod turystów miejscowości historyczne - Arkadię Nieborów, Żelazową Wolę czy Niepokalanów.
Warunki zakwaterowania
Hotel ma 194 miejsca noclegowe w 114 pokojach. W każdym pokoju łazienka, TV Sat i telefon. Kilka pokoi przystosowanych jest dla osób niepełnosprawnych - zadbano także o osoby niepalące.
Wyposażenie hotelu
Po podróży czy męczącym szkoleniu warto zregenerować siły. Do Państwa dyspozycji jest sauna, dwa stoły bilardowe oraz stół do tenisa stołowego. Na okres letni przygotowujemy boisko do siatkówki oraz koszykówki. Zapraszamy także, do korzystania z pobliskiego pola golfowego. Dużą atrakcją jest tor motocrossowy często odwiedzany przez naszych Gości.
Dla bezpieczeństwa Gości zapewniamy nieodpłatnie obszerny parking na ponad 200 samochodów.
Oferta gastronomiczna
W hotelu do dyspozycji Gości jest elegancka restauracja z ofertą polskiej kuchni tradycyjnej i regionalnej oraz bogatym menu międzynarodowym, cocktail bar i klub nocny.
Zaplecze konferencyjne
Do dyspozycji Klientów jest 5 różnej wielkości sal od 70 do 150 m2, a możliwość łączenia niektórych z nich pozwala na osiągnięcie jeszcze większych powierzchni. Sale można także dzielić na mniejsze pomieszczenia, co pozwala na jednoczesne prowadzenie kilku imprez panelowych. Wszystkie sale mają dostęp światła dziennego i wyposażone są w niezbędny sprzęt potrzebny do obsługi profesjonalnych spotkań biznesowych, podczas których zapewniamy także pełną obsługę gastronomiczną. Na życzenie, zapewniamy sprzęt specjalistyczny - systemy do tłumaczeń symultanicznych, rzutniki multimedialne, komputery itp.
Hotel Hotel 500