Hotel Bursztynowy Pałac

hotele
Hotel Bursztynowy Pałac
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Strzekęcino > Bursztynowy Pałac

Bursztynowy Pałac

  StandardStandardStandardStandardStandard
Miejscowość Strzekęcino 12, 76-024 Strzekęcino
Galeria zdjęć
Hotel Bursztynowy Pałac Strzekęcino
Zdjęcie Bursztynowy Pałac
Zdjęcie Bursztynowy Pałac
Zdjęcie Bursztynowy Pałac
Zdjęcie Bursztynowy Pałac
Zdjęcie Bursztynowy Pałac
Położenie hotelu
Dawno, dawno temu, za siedmioma górami...
Od ponad stu lat stoi przepiękny pałac - Hotel Bursztynowy Pałac Pałac położony wśród wspaniałego ogrodu, blisko jeziora, które za swój dom upodobały sobie głównie dzikie kaczki oraz majestatyczne białe i czarne łabędzie. Spędzenie kilku chwil, szczególnie o zachodzie słońca, sprawi, że każdy zrozumie jak mogą spełniać się skryte marzenia. Jesteśmy zaszczyceni mogąc zaprezentować Państwu ekskluzywny kompleks hotelowy, który tworzą Bursztynowy Pałac, urocza Rezydencja Myśliwska oraz Biały Pałac. Pomiędzy pałacami pobłyskuje błękitną taflą niewielkie jezioro. Całość otacza starannie utrzymany park krajobrazowy. Stylowo zachowany wystrój wnętrz i przepiękne otoczenie nadają temu miejscu niepowtarzalny klimat.
Warunki zakwaterowania
Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy 63 pokoje oraz 4 apartamenty - Królewski oraz Książęce. Każdy pokój jest inny, wyjątkowy. Część z nich ma widok na imponujący ogród, część na otaczający las, skąd czasami słychać pohukiwanie sowy.
Hotel posiada cztery Apartamenty Książęce. 304 - z widokiem na jezioro, łóżko podwójne antyczne. 403 - z widokiem na jezioro, łóżka pojedyncze. 405 - z widokiem na ogród, łóżka pojedyncze. 406 - z widokiem na Montezumę, łóżka pojedyncze antyczne, możliwość dostawki. Najpięknieszy Apartament.
Składa się z części sypialnianej z jacuzzi i części dziennej. Każdy pokój superior jest inny. Część pokoi wyposażona jest w meble antyczne. Najpiękniejsze na pobyt z ukochaną osobą. Dostępne pokoje: z łóżkiem podwójnym, z łóżkami pojedynczymi, tylko jeden ma możliwość dostawki.
Pokoje standardowe dostępne są w budynku Pałacu Bursztynowego i w Rezydencji Myśliwskiej. Część z nich ma widok na imponujący ogród, część na otaczający las, skąd czasami słychać pohukiwanie sowy.
Wyposażenie hotelu
Cena noclegu obejmuje:
Bogaty bufet śniadaniowy. Korzystanie z Hotelowego SPA: Cardio-Fitness-Clubu, Basenu krytego i w ogrodzie, Sauny fińskiej, Jacuzzi. Wynajem kijów do Nordic Walking. Wynajem sprzętu rowerowego.
Uwagi dodatkowe:
Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14:00 do godz. 12:00 dnia następnego. Korzystanie z Hotelowego SPA w godzinach otwarcia.
Prosimy, abyście Państwo nie zabierali zwierząt do Hotelu.
Oferta gastronomiczna
Pałacowa tradycja kulinarna, zadziwia bogactwem i różnorodnością potraw, od wyszukanych dań z dziczyzny po delikatne przysmaki owoców morza. Jest przez nas starannie pielęgnowana, a wielowiekowe receptury nieustannie udoskonalane. Zapraszamy Państwa na dania ze świeżych owoców morza w każdą środę i piątek.
Zaplecze konferencyjne
W stylowych wnętrzach stworzyliśmy bardzo funkcjonalne Centrum Szkoleniowo - Konferencyjne, w wyjątkowym otoczeniu organizujemy pobyty konferencyjne, sympozja, kongresy, wystawy promocyjne. Sale konferencyjne od 20 do 150 miejsc, profesjonalny sprzęt audiowizualny i wykwalifikowana obsługa zapewnią komfortowe warunki pracy. W przerwach obrad przygotujemy dla uczestników konferencji słodki poczęstunek: rogaliki drożdżowe z domowymi powidłami, ciasta, ciasteczka, kawa, herbata, zimne napoje.
Wypoczynek w hotelu
Wyjątkowe wnętrza Bursztynowego Pałacu sprzyjają organizowaniu balów i wieczorów muzycznych, ale także kameralnych przedstawień teatralnych i artystycznych. Stoły udekorowane starymi oryginalnymi kandelabrami, koncerty muzyki klasycznej tworzą rzadko spotykany, niezapomniany klimat.
Hotel Bursztynowy Pałac