Hotel Dzikie Wino

hotele
Hotel Dzikie Wino
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Wiewiórczyn k/Łask > Dzikie Wino

Dzikie Wino

  inne
Ul. Hallera 49, 98-100 Wiewiórczyn k/Łask
Galeria zdjęć
Hotel Dzikie Wino Wiewiórczyn k/Łask
Zdjęcie Dzikie Wino
Zdjęcie Dzikie Wino
Zdjęcie Dzikie Wino
Zdjęcie Dzikie Wino
Zdjęcie Dzikie Wino
Zdjęcie Dzikie Wino
Zdjęcie Dzikie Wino
Zdjęcie Dzikie Wino
Zdjęcie Dzikie Wino
Zdjęcie Dzikie Wino
Położenie hotelu
Stojąca na uboczu willa jest idealna dla gości ceniących kameralną formę odpoczynku. Luksusowo urządzone pomieszczenia są idealne dla osób ceniących dobry smak i piękne wnętrza. Willa składa się z obszernego salonu połączonego z jadalnią i aneksem kuchennym, 2 łazienek oraz sypialni.
Warunki zakwaterowania
Do dyspozycji Państwa pozostawiamy 34 pokoje. Każdy z nich posiada łazienkę i wyposażony jest w nowoczesny odbiornik telewizyjny i suszarkę.
Nasze 2 wyjątkowo stylowe apartamenty zadowolą najbardziej wymagających klientów. Każdy z nich posiada salon z nowoczesnym odbiornikiem telewizyjnym, łazienkę, sypialnie oraz aneks kuchenny.
Wyposażenie hotelu
Ponad to oferujemy:
-bezpłatny, bezprzewodowy Internet na terenie całego obiektu,
-bezpłatny parking,
-obiekt jest przygotowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych.
Oferta gastronomiczna
Wykwintne dania serwowane przez Szefa Kuchni bez wątpienia sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających smakoszy. Elegancki i stylowy wystrój restauracji i kawiarni pozwoli każdemu przyjemnie spędzić czas. Dodatkową atrakcją restauracji jest taras letni, otoczony pięknym ogrodem.
Zaplecze konferencyjne
Dysponujemy 6 klimatyzowanymi salami, które są wyposażone w najnowszy sprzęt multimedialny pozwalający przeprowadzić w zależności od Państwa potrzeb każde szkolenie i konferencję.
Oferujemy układ kinowy i konferencyjny sal do 200 osób. Dodatkowo w proponujemy przerwę kawową, zimne i ciepłe posiłki w formie szwedzkiego stołu bądź bankietu.
Wypoczynek w hotelu
Piękny teren i architektura ośrodka pozwala na różnoraką formę spędzania czasu. Istnieje możliwość organizacji imprez plenerowych. Miło spędzić czas można zarówno przy ognisku, pokaźnych rozmiarów grillu bądź na jednym z tarasów.
Hotel Dzikie Wino