Hotel Pałac Czarny Las

hotele
Hotel Pałac Czarny Las
Hotele Kontakt
Strona główna > Hotele Woźniki k. Częstochowy > Pałac Czarny Las

Pałac Czarny Las

  StandardStandardStandardStandardStandard
Miejscowość Czarny Las 8, 42-289 Woźniki k. Częstochowy
Galeria zdjęć
Hotel Pałac Czarny Las Woźniki k. Częstochowy
Zdjęcie Pałac Czarny Las
Zdjęcie Pałac Czarny Las
Zdjęcie Pałac Czarny Las
Zdjęcie Pałac Czarny Las
Zdjęcie Pałac Czarny Las
Zdjęcie Pałac Czarny Las
Zdjęcie Pałac Czarny Las
Zdjęcie Pałac Czarny Las
Zdjęcie Pałac Czarny Las
Zdjęcie Pałac Czarny Las
Zdjęcie Pałac Czarny Las
Zdjęcie Pałac Czarny Las
Zdjęcie Pałac Czarny Las
Zdjęcie Pałac Czarny Las
Zdjęcie Pałac Czarny Las
Położenie hotelu
Hotel Pałac Czarny Las to czterogwiazdkowy, ekskluzywny obiekt położony w Wożnikach, w pobliżu Jury Krakowsko-Częstochowskiej (30 od Częstochowy, 30 od Pyrzowic, 50 km od Katowic, 100 km od Balic). Pałac Czarny Las to baza hotelowa na najwyższym poziomie. Miejsce komfortowe i kameralne, idealne zarówno do pracy jak i do relaksu.

Hotel oferuje znakomite warunki do organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych ale także przyjęć weselnych, bankietów, komunii i innych imprez okolicznościowych. Dzięki swojemu unikatowemu położeniu jest także idealnym miejscem na odpoczynek od miejskiego gwaru, romantyczną kolację z bliska osobą lub spędzenie weekendu z rodziną. Czarnoleski kompleks to także znana Restauracja, słynąca z przysmaków kuchni europejskiej i śródziemnomorskiej.

Jesteśmy przekonani, że podczas pobytu w naszym Hotelu sprostamy wszystkim Państwa oczekiwaniom, a wyjątkowy klimat tego miejsca sprawi, że Czarny Las będzie miejscem, do którego chętnie Państwo wrócicie.

Warunki zakwaterowania
Hotel dysponuje 116 miejscami noclegowymi w pokojach jedno i dwuosobowych, zlokalizowanych w głównym budynku Hotelu oraz w Dworkach Pałacowych położonych na terenie hotelowego parku. Wszystkie, urządzone luksusowo i wygodnie, spełniają najwyższe standardy. Oferujemy także nocleg w 4 osobowym Apartamencie Kolonialnym usytuowanym w osobnej części Pałacu.
Wyposażenie hotelu
Ponieważ żaden z naszych Gości nie jest taki sam, zadbaliśmy o to, aby każdy z naszych pokoi został zaprojektowany indywidualnie. Wszystkie wnętrza w zbytkowej części Pałacu wyposażyliśmy w oryginalne zabytkowe meble i elementy dekoracji, pieczołowicie odrestaurowane przez sztab specjalistów. Tym, którzy nie przepadają za dworskim przepychem, polecamy subtelnie urządzone pokoje w Dworkach Pałacowych oraz części nowoczesnej. Zdumiewający efekt udało się nam osiągnąć dzięki dbałości o szczegóły - łazienki przylegające do każdego z pokoi utrzymaliśmy w stylu odpowiadającemu całemu wystrojowi.
Oferta gastronomiczna
Częścią czarnoleskiego kompleksu jest Restauracja z tarasem widokowym. Za sprawą tutejszego Szefa Kuchni słynie z wyśmienitych specjałów kuchni europejskiej. W porze wiosenno - letniej doskonała alternatywą jest skorzystanie z tarasu widokowego, stanowiącego część restauracji oraz ogrodu grillowego. Restauracja jest przygotowana na przyjęcie 50 osób.

Naszym Gościom oferujemy także Winiarnię i Klub gdzie na życzenie serwowane są posiłki. Ukryta w pałacowych podziemiach Winiarnia oferuje szeroki wybór win z całego świata.
Zaplecze konferencyjne
Hotel posiada dwie salami konferencyjnymi – 50 oraz 115 osobową. Są one eleganckie, funkcjonalnie i wyposażone w najnowocześniejszy sprzęty techniczny i audiowizualny, odpowiadający najwyższym wymaganiom naszych gości. Poza salami głównymi oferujemy mniejsze: salę kominkową, oranżerię oraz bibliotekę, które spełniają idealne warunki do spotkań w niewielkim gronie.
Wypoczynek w hotelu
PLENER

Kompleks jest położony w sercu rozległego malowniczego parku, który idealnie nadaje się do prowadzenia zajęć i spotkań w plenerze, ale także do błogiego relaksu po wyczerpującym szkoleniu. Dla bardziej aktywnych istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji. Bez względu na charakter organizowanej imprezy Hotel Pałac Czarny Las gwarantuje różnorodne rozwiązania dostosowane do wszelkich potrzeb, dzięki czemu każde wydarzenie z pewnością okaże się dla naszych klientów sukcesem.

ATRAKCJE

Tym, którzy postanowią odwiedzić Pałac, proponujemy dodatkowe atrakcje: przejażdżkę quadami, nordic-walking, połowy rybne w naszym stawie lub grę w golfa w towarzystwie specjalistów z Akademii Golfa. Proponujemy także organizację wieczorów tematycznych (lata 20te i 30te, PRL, Kiczparty, pokazy laserów itp.), degustacje kulinarne, organizację gier i zabaw integracyjnych w plenerze, wycieczki fakultatywne, oprawę muzyczną wydarzeń. W ramach wieczornego relaksu, zapraszamy do sauny lub na partię szachów. Natomiast w pałacowej Winiarni znajduje się sala bilardowa.
Hotel Pałac Czarny Las